fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Стало відомо, скільки витрачають іноземні туристи у Києві

Stalo vidomo, skiľky vytračajuť inozemni turysty u Kyjevi
Серед іноземців найбільше тих, хто їде до Києва з Європи (52,6%) й Азії (32,5%). З Америки до столиці України прибуло 8,2% від загальної кількості мандрівників, з Африки – 3,3%, Австралії та Нової Зеландії – 0,3%
Sered inozemciv najbiľše tyh, hto їde do Kyjeva z Jevropy (52,6%) j Aziї (32,5%). Z Ameryky do stolyci Ukraїny prybulo 8,2% vid zagaľnoї kiľkosti mandrivnykiv, z Afryky – 3,3%, Avstraliї ta Novoї Zelandiї – 0,3%
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Мандрівники-іноземці, які прибувають до Києва, переважно проводять у місті від 4 до 7 днів, а внутрішні туристи – від 1 до 3 діб. Про це свідчать дані соціологічного дослідження туристичних потоків до столиці, яке проводилося наприкінці 2017 року. Куди та скільки витрачають іноземці в українській столиці. Іноземці витрачають у середньому $150 на добу, українці  близько $50. Для проживання більшість іноземців (54,1%) обирають готелі, орендовану квартиру – 18,2%, у родичів і друзів зупиняються 15,7%. Натомість лише 16,7% внутрішніх туристів живуть у готелях. Натомість найпопулярніше серед українців місце проживання під час відвідування Києва – родичі й друзі. Більшість туристів, як іноземних, так і внутрішніх, подорожують самостійно. До послуг екскурсійних бюро, туроператорів звертаються 22,3% іноземців. Найбільш відвідуваними є історичні та архітектурні пам’ятки. Іноземці в Києві найбільше задоволені гостинністю місцевих жителів і сервісом у місцях туристичного відвідування, а найменше – станом чистоти у громадських місцях і туристичних об’єктах міста. Нагадаємо, що столиця Білорусі пропонує українським туристам гостьову картку. Туристична новинка виготовлена на базі пластикової картки і є водночас проїзним квитком, щоб туристи могли безлімітно користуватися наземним транспортом одну, дві або три доби. Можна використовувати картку і в метро: 10 поїздок без прив’язування до часу дії.
Реклама 👇 Замовити

Мандрівники-іноземці, які прибувають до Києва, переважно проводять у місті від 4 до 7 днів, а внутрішні туристи – від 1 до 3 діб. Про це свідчать дані соціологічного дослідження туристичних потоків до столиці, яке проводилося наприкінці 2017 року.

Куди та скільки витрачають іноземці в українській столиці

Іноземці витрачають у середньому $150 на добу, українці  близько $50. Для проживання більшість іноземців (54,1%) обирають готелі, орендовану квартиру – 18,2%, у родичів і друзів зупиняються 15,7%. Натомість лише 16,7% внутрішніх туристів живуть у готелях. Натомість найпопулярніше серед українців місце проживання під час відвідування Києва – родичі й друзі. Більшість туристів, як іноземних, так і внутрішніх, подорожують самостійно. До послуг екскурсійних бюро, туроператорів звертаються 22,3% іноземців. Найбільш відвідуваними є історичні та архітектурні пам’ятки.

Іноземці в Києві найбільше задоволені гостинністю місцевих жителів і сервісом у місцях туристичного відвідування, а найменше – станом чистоти у громадських місцях і туристичних об’єктах міста.

Нагадаємо, що столиця Білорусі пропонуєСтало відомо, скільки витрачають іноземні туристи у Києві 1Мінськ пропонує туристам із України гостьову картку українським туристам гостьову картку. Туристична новинка виготовлена на базі пластикової картки і є водночас проїзним квитком, щоб туристи могли безлімітно користуватися наземним транспортом одну, дві або три доби. Можна використовувати картку і в метро: 10 поїздок без прив’язування до часу дії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: