fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Київ «очистять» від оголошень та реклами

Kyїv «očystjať» vid ogološeń ta reklamy
На пленарному засіданні Київської міської ради депутати затвердили правила розміщення оголошень. Відтепер забороняється розміщувати рекламні листівки на ліхтарях, стовпових опорах, дорозі, парканах та фасадах будівель  
Na plenarnomu zasidanni Kyїvśkoї miśkoї rady deputaty zatverdyly pravyla rozmiščennja ogološeń. Vidteper zaboronjajeťsja rozmiščuvaty reklamni lystivky na lihtarjah, stovpovyh oporah, dorozi, parkanah ta fasadah budiveľ  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Відтепер розміщення оголошень, інформаційно-агітаційних плакатів, листівок в тому числі рекламного змісту дозволяється виключно на призначених для цього місцях: інформаційних стендах, дошках. Як діятиме це рішення. У разі порушення правил, підприємцям телефонуватимуть за вказаними в оголошенні телефонами і наполягатимуть на сплаті адміністративного штрафу. Підприємцям, які ігноруватимуть правила і надалі розміщуватимуть рекламні пропозиції не в призначених для цього місцях, кожні кілька хвилин надходитиме автоматизований дзвінок, який блокуватиме лінію. Відтак – не даватиме можливість потенційним покупцям з ними зв’язатися. Рішення підтримали 81 депутат. Нагадаємо, що Київ увійшов у ТОП-20 найзеленіших міст Європи. Рейтинг складено за обома типами міст – малими та великими. Результати оцінювання були оприлюднені у формі порівняльної схеми. Київ також є у цьому переліку. Результати оцінки свідчать про вищий рівень озеленення у малих за розміром європейських столицях із низьким рівнем урбанізації. Київ увійшов до числа міст із високим рівнем озеленення. Найбільш зеленим столичним містом Європи стало Сараєво, найменше зелені – в Афінах.
Реклама 👇 Замовити

Відтепер розміщення оголошень, інформаційно-агітаційних плакатів, листівок в тому числі рекламного змісту дозволяється виключно на призначених для цього місцях: інформаційних стендах, дошках.

Як діятиме це рішення

У разі порушення правил, підприємцям телефонуватимуть за вказаними в оголошенні телефонами і наполягатимуть на сплаті адміністративного штрафу. Підприємцям, які ігноруватимуть правила і надалі розміщуватимуть рекламні пропозиції не в призначених для цього місцях, кожні кілька хвилин надходитиме автоматизований дзвінок, який блокуватиме лінію. Відтак – не даватиме можливість потенційним покупцям з ними зв’язатися. Рішення підтримали 81 депутат.

Нагадаємо, що Київ увійшовКиїв «очистять» від оголошень та реклами 1Київ увійшов до 20 найзеленіших міст Європи у ТОП-20 найзеленіших міст Європи. Рейтинг складено за обома типами міст – малими та великими. Результати оцінювання були оприлюднені у формі порівняльної схеми. Київ також є у цьому переліку. Результати оцінки свідчать про вищий рівень озеленення у малих за розміром європейських столицях із низьким рівнем урбанізації. Київ увійшов до числа міст із високим рівнем озеленення. Найбільш зеленим столичним містом Європи стало Сараєво, найменше зелені – в Афінах.

Теґи: Київ, міста
Джерело: КМР

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: