Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Відео: Ілон Маск успішно запустив Tesla в космос, а ракети повернув на Землю

Video: Ilon Mask uspišno zapustyv Tesla v kosmos, a rakety povernuv na Zemlju

Політ найбільшої ракети на планеті завершено — її складові повернулися на Землю, а автомобіль Tesla рушив у безстрокову космічну мандрівку
Polit najbiľšoї rakety na planeti zaveršeno — її skladovi povernulysja na Zemlju, a avtomobiľ Tesla rušyv u bezstrokovu kosmičnu mandrivku
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Запуск та приземлення найбільшої ракети на планеті відбувся успішно. Falcon Heavy Rocket вивела на еліптичну орбіту родстер Tesla Ілона Маска із манекеном за кермом в скафандрі SpaceX — а ступені ракети успішно повернулися на Землю. Що варто знати про космічні плани Ілона Маска. Компанія SpaceX, якою керує Ілон Маск, планує запускати ракети повторного вжитку на навколоземну орбіта, на Місяць та на Марс. Наступним етапом у розвитку технологій, над якими працює компанія, є створення Big Falcon Rocket для надсилання вантажів на значно більші відстані, аніж навколоземна орбіта. Запуск, який відбувся сьогодні близько 22:45 за київським часом, став успішним випробуванням Falcon Heavy — ракети, що складалася із трьох поєднаних ракет Falcon 9. Запуск було присвячено Девіду Боуї та його пісні Space Oddity.

Запуск та приземлення найбільшої ракети на планеті відбувся успішно. Falcon Heavy Rocket вивела на еліптичну орбіту родстер Tesla Ілона Маска із манекеном за кермом в скафандрі SpaceX — а ступені ракети успішно повернулися на Землю.

Що варто знати про космічні плани Ілона Маска

Компанія SpaceX, якою керує Ілон Маск, планує запускати ракети повторного вжитку на навколоземну орбіта, на Місяць та на Марс. Наступним етапом у розвитку технологій, над якими працює компанія, є створення Big Falcon Rocket для надсилання вантажів на значно більші відстані, аніж навколоземна орбіта. Запуск, який відбувся сьогодні близько 22:45 за київським часом, став успішним випробуванням Falcon Heavy — ракети, що складалася із трьох поєднаних ракет Falcon 9. Запуск було присвячено Девіду Боуї та його пісні Space Oddity.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: