fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Відео: Ілон Маск успішно запустив Tesla в космос, а ракети повернув на Землю

Video: Ilon Mask uspišno zapustyv Tesla v kosmos, a rakety povernuv na Zemlju
Політ найбільшої ракети на планеті завершено — її складові повернулися на Землю, а автомобіль Tesla рушив у безстрокову космічну мандрівку
Polit najbiľšoї rakety na planeti zaveršeno — її skladovi povernulysja na Zemlju, a avtomobiľ Tesla rušyv u bezstrokovu kosmičnu mandrivku
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Запуск та приземлення найбільшої ракети на планеті відбувся успішно. Falcon Heavy Rocket вивела на еліптичну орбіту родстер Tesla Ілона Маска із манекеном за кермом в скафандрі SpaceX — а ступені ракети успішно повернулися на Землю. Що варто знати про космічні плани Ілона Маска. Компанія SpaceX, якою керує Ілон Маск, планує запускати ракети повторного вжитку на навколоземну орбіта, на Місяць та на Марс. Наступним етапом у розвитку технологій, над якими працює компанія, є створення Big Falcon Rocket. Її використовуватимуть для надсилання вантажів на значно більші відстані, аніж навколоземна орбіта. Запуск, який відбувся сьогодні близько 22:45 за київським часом, став успішним випробуванням Falcon Heavy. Ця ракета складалася із трьох поєднаних ракет Falcon 9. Запуск було присвячено Девіду Боуї та його пісні Space Oddity. Основна перевага Falcon Heavy — порівняно низька вартість запусків. Для неї кожен політ ракети коштує лише $90 млн. Наступна найпотужніша ракета, Delta IV Heavy, потребує для старту близько $350 млн — її виробляє United Launch Alliance. Також як результат успішного запуску цієї ракети NASA доведеться переглянути свої космічні плани, бо їхні проекти із запуску ракет подібної потужності та на подібні відстані обходяться федеральному бюджету США значно дорожче. Крім того, супер-ракета Маска може слугувати основою для розвитку космічного туризму та вантажних перевезень на супутник Землі.

Запуск та приземлення найбільшої ракети на планеті відбувся успішно. Falcon Heavy RocketВідео: Ілон Маск успішно запустив Tesla в космос, а ракети повернув на Землю 1Все, що варто знати про перший запуск найбільшої ракети Ілона Маска вивела на еліптичну орбіту родстер Tesla Ілона Маска із манекеном за кермом в скафандрі SpaceX — а ступені ракети успішно повернулися на Землю.

Що варто знати про космічні плани Ілона Маска

Компанія SpaceX, якою керує Ілон Маск, планує запускати ракети повторного вжитку на навколоземну орбіта, на Місяць та на Марс. Наступним етапом у розвитку технологій, над якими працює компанія, є створення Big Falcon Rocket. Її використовуватимуть для надсилання вантажів на значно більші відстані, аніж навколоземна орбіта. Запуск, який відбувся сьогодні близько 22:45 за київським часом, став успішним випробуванням Falcon Heavy. Ця ракета складалася із трьох поєднаних ракет Falcon 9. Запуск було присвячено Девіду Боуї та його пісні Space Oddity.

Основна перевага Falcon Heavy — порівняно низька вартість запусків. Для неї кожен політ ракети коштує лише $90 млн. Наступна найпотужніша ракета, Delta IV Heavy, потребує для старту близько $350 млн — її виробляє United Launch Alliance. Також як результат успішного запуску цієї ракети NASA доведеться переглянути свої космічні плани, бо їхні проекти із запуску ракет подібної потужності та на подібні відстані обходяться федеральному бюджету США значно дорожче. Крім того, супер-ракета Маска може слугувати основою для розвитку космічного туризму та вантажних перевезень на супутник Землі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: