fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

YouTube маркуватиме усі відео, вироблені за підтримки держав

YouTube markuvatyme usi video, vyrobleni za pidtrymky deržav
Платформа YouTube вирішила маркувати усі відео, які виготовлені та опубліковані онлайн за підтримки державних інтернет-видань, фондів чи медіа. Частково цей крок пояснюють боротьбою із агресивною пропагандою та інформаційною війною, яку фінансує низка держав
Platforma YouTube vyrišyla markuvaty usi video, jaki vygotovleni ta opublikovani onlajn za pidtrymky deržavnyh internet-vydań, fondiv čy media. Častkovo cej krok pojasnjujuť boroťboju iz agresyvnoju propagandoju ta informacijnoju vijnoju, jaku finansuje nyzka deržav
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Великою метою для YouTube в 2018 році є забезпечення більшої прозорості для спільноти творців, рекламодавців та глядачів, стверджують в компанії. Саме тому для відеоматеріалів, які зняті та поширюються за кошти державних інституцій, буде застосоване відповідне маркування. Як працюватиме нова політика YouTube. Відеоплатформа розпочинає розповсюджувати повідомлення під відеоконтентом, який отримує певний рівень державного або державного фінансування. Мета — забезпечити користувачів додатковою інформацією, яка допоможе їм краще зрозуміти джерела новин, оприлюднених онлайн у відеоформаті. Спочатку нову функцію побачать в дії глядачі із США. Користувачі та видавці можуть надіслати відгук компанії за допомогою відповідної форми. Повідомлення про контент, що вийшов за підтримки певної державної установи, зявиться під відео. Також над заголовком відеоролику буде посилання, щоби глядачі могли дізнатись більше про новину та того, хто її випускає. Раніше ми повідомляли, що YouTube запроваджує нові правила монетизації каналів та відеозаписів.
Реклама 👇 Замовити

Великою метою для YouTube в 2018 році є забезпечення більшої прозорості для спільноти творців, рекламодавців та глядачів, стверджують в компанії. Саме тому для відеоматеріалів, які зняті та поширюються за кошти державних інституцій, буде застосоване відповідне маркування.

Як працюватиме нова політика YouTube

Відеоплатформа розпочинає розповсюджувати повідомлення під відеоконтентом, який отримує певний рівень державного або державного фінансування. Мета — забезпечити користувачів додатковою інформацією, яка допоможе їм краще зрозуміти джерела новин, оприлюднених онлайн у відеоформаті.

Спочатку нову функцію побачать в дії глядачі із США. Користувачі та видавці можуть надіслати відгук компанії за допомогою відповідної форми. Повідомлення про контент, що вийшов за підтримки певної державної установи, з’явиться під відео. Також над заголовком відеоролику буде посилання, щоби глядачі могли дізнатись більше про новину та того, хто її випускає.

Раніше ми повідомляли, що YouTube запроваджуєYouTube маркуватиме усі відео, вироблені за підтримки держав 1YouTube змінює правила монетизації відео нові правила монетизації каналів та відеозаписів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: