YouTube маркуватиме усі відео, вироблені за підтримки держав

Čytaty latynkoju
YouTube маркуватиме усі відео, вироблені за підтримки держав

Великою метою для YouTube в 2018 році є забезпечення більшої прозорості для спільноти творців, рекламодавців та глядачів, стверджують в компанії. Саме тому для відеоматеріалів, які зняті та поширюються за кошти державних інституцій, буде застосоване відповідне маркування.

Як працюватиме нова політика YouTube

Відеоплатформа розпочинає розповсюджувати повідомлення під відеоконтентом, який отримує певний рівень державного або державного фінансування. Мета — забезпечити користувачів додатковою інформацією, яка допоможе їм краще зрозуміти джерела новин, оприлюднених онлайн у відеоформаті.

Спочатку нову функцію побачать в дії глядачі із США. Користувачі та видавці можуть надіслати відгук компанії за допомогою відповідної форми. Повідомлення про контент, що вийшов за підтримки певної державної установи, з’явиться під відео. Також над заголовком відеоролику буде посилання, щоби глядачі могли дізнатись більше про новину та того, хто її випускає.

Раніше ми повідомляли, що YouTube запроваджуєYouTube змінює правила монетизації відео нові правила монетизації каналів та відеозаписів.