fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Європейські експерти оцінили роботу НБУ

Jevropejśki eksperty ocinyly robotu NBU
Комітет експертів Ради Європи з оцінки заходів протидії відмиванню коштів та фінансуванню тероризму (MONEYVAL) 30 січня оприлюднив Звіт за результатами п’ятого раунду оцінки України
Komitet ekspertiv Rady Jevropy z ocinky zahodiv protydiї vidmyvannju koštiv ta finansuvannju teroryzmu (MONEYVAL) 30 sičnja opryljudnyv Zvit za rezuľtatamy p’jatogo raundu ocinky Ukraїny
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Експерти підтвердили, що Україна є надійною юрисдикцією у питаннях боротьби з відмиванням коштів, фінансуванням тероризму та фінансуванням розповсюдження зброї масового знищення, яка не потребує спеціальних контрольних заходів з боку MONEYVAL та FATF. Що кажуть у звіті про НБУ. Відзначається значний рівень міжвідомчої та міжнародної співпраці України з цього питання. Експерти Ради Європи високо оцінили роль НБУ у впровадженні ризик-орієнтованого підходу до побудови системи протидії відмиванню коштів у банківських установах. Експерти звернули увагу на більш високий рівень протидії відмиванню коштів та фінансуванню тероризму банківським сектором країни у порівнянні з небанківським. Натомість небанківські фінансові установи продемонстрували вужче коло заходів, які застосовуються ними для мінімізації виявлених ризиків. За моніторинговим режимом Україна перебуває на рівні таких країн-членів FATF, як Австралія, США, Канада, Сінгапур, Данія, Швеція і Швейцарія. Нагадаємо, що Україна опинилася у рейтингу світових blockchain-лідерів. Україна ввійшла до 14 світових лідерів. Також до рейтингу лідерів увійшли США, Канада, Бразилія, Австралія, Ізраїль, Дубай, Грузія, Естонія, Велика Британія, Франція, Німеччина, Швеція і Китай.
Реклама 👇 Замовити

Експерти підтвердили, що Україна є надійною юрисдикцією у питаннях боротьби з відмиванням коштів, фінансуванням тероризму та фінансуванням розповсюдження зброї масового знищення, яка не потребує спеціальних контрольних заходів з боку MONEYVAL та FATF.

Що кажуть у звіті про НБУ

Відзначається значний рівень міжвідомчої та міжнародної співпраці України з цього питання. Експерти Ради Європи високо оцінили роль НБУ у впровадженні ризик-орієнтованого підходу до побудови системи протидії відмиванню коштів у банківських установах. Експерти звернули увагу на більш високий рівень протидії відмиванню коштів та фінансуванню тероризму банківським сектором країни у порівнянні з небанківським. Натомість небанківські фінансові установи продемонстрували вужче коло заходів, які застосовуються ними для мінімізації виявлених ризиків. За моніторинговим режимом Україна перебуває на рівні таких країн-членів FATF, як Австралія, США, Канада, Сінгапур, Данія, Швеція і Швейцарія.

Нагадаємо, що Україна опиниласяЄвропейські експерти оцінили роботу НБУ 1Україна опинилася серед світових blockchain-лідерів у рейтингу світових blockchain-лідерів. Україна ввійшла до 14 світових лідерів. Також до рейтингу лідерів увійшли США, Канада, Бразилія, Австралія, Ізраїль, Дубай, Грузія, Естонія, Велика Британія, Франція, Німеччина, Швеція і Китай.

Джерело: НБУ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: