fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Незвичний експорт — Україна продала джмелів на $300 тис

Nezvyčnyj eksport — Ukraїna prodala džmeliv na $300 tys
Напевно, ви й не підозрювали, але Україна експортує не лише зерно, продукти металургії, IT-розробки чи робочу силу — але й корисних комах. Їх активно використовують у веденні сільського господарства — а продано було аж 73 тонни джмелів
Napevno, vy j ne pidozrjuvaly, ale Ukraїna eksportuje ne lyše zerno, produkty metalurgiї, IT-rozrobky čy roboču sylu — ale j korysnyh komah. Їh aktyvno vykorystovujuť u vedenni siľśkogo gospodarstva — a prodano bulo až 73 tonny džmeliv
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  За січень-вересень 2017 року Україна збільшила експорт джмелів на 48%. У абсолютному вираженні цей показник склав +23,5 тонни — до 73 тонн — порівняно з аналогічним періодом 2016 року. Про це повідомили УНН із посиланням на представницю асоціації Український клуб аграрного бізнесу Дарю Гриценко. На часі дізнатися докладніше, кому й навіщо потрібно стільки комах. Кому і навіщо потрібні джмелі. У грошовому вираженні експорт за зазначений період був збільшений на 54%. В абсолютних величинах обсяг експорту в грошовому еквіваленті сягнув $307,3 тис. Середня вартість 1 кг джмелів складає $40,6. Експортують, звісно, не поштучних джмелів, а джмелині сім’ї. Вони потрібні для запилення польових культур. При цьому 75% експортних поставок джмелів припадає на країни Європи, зокрема — Польщу. Крім того, Держспоживслужба й Федеральне агентство безпеки харчового ланцюжка Бельгії погодили форму міжнародного ветеринарного сертифіката на експорт джмелів з Бельгії в Україну. Джмелі використовуються аграріями для природного запилення сільгоспкультур. Роль цих комах є важливою для підтримки та розвиту сучасного сільського господарства. Раніше ми повідомляли про запуск нового конкурсу аграрних стартапів та акселераційної програми в Україні. Основними напрямками взаємодії з кластером стануть не лише розробки в сфері дронів, але й комп’ютерний зір, штучний інтелект та робототехніка. Прагнення співорганізаторів нового акселератора — запровадити досвід Скандинавії, Ізраїлю та країн ЄС в сфері агротехнічних напрацювань.
Реклама 👇 Замовити

За січень-вересень 2017 року Україна збільшила експорт джмелів на 48%. У абсолютному вираженні цей показник склав +23,5 тонни — до 73 тонн — порівняно з аналогічним періодом 2016 року. Про це повідомили УНН із посиланням на представницю асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» Дар’ю Гриценко. На часі дізнатися докладніше, кому й навіщо потрібно стільки комах.

Кому і навіщо потрібні джмелі

У грошовому вираженні експорт за зазначений період був збільшений на 54%. В абсолютних величинах обсяг експорту в грошовому еквіваленті сягнув $307,3 тис. Середня вартість 1 кг джмелів складає $40,6. Експортують, звісно, не поштучних джмелів, а джмелині сім’ї. Вони потрібні для запилення польових культур. При цьому 75% експортних поставок джмелів припадає на країни Європи, зокрема — Польщу. Крім того, Держспоживслужба й Федеральне агентство безпеки харчового ланцюжка Бельгії погодили форму міжнародного ветеринарного сертифіката на експорт джмелів з Бельгії в Україну. Джмелі використовуються аграріями для природного запилення сільгоспкультур. Роль цих комах є важливою для підтримки та розвиту сучасного сільського господарства.

Раніше ми повідомляли про запускНезвичний експорт — Україна продала джмелів на $300 тис 1Команди стартапів з агросфери запрошують у новий акселератор нового конкурсу аграрних стартапів та акселераційної програми в Україні. Основними напрямками взаємодії з кластером стануть не лише розробки в сфері дронів, але й комп’ютерний зір, штучний інтелект та робототехніка. Прагнення співорганізаторів нового акселератора — запровадити досвід Скандинавії, Ізраїлю та країн ЄС в сфері агротехнічних напрацювань.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: