fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Команди стартапів з агросфери запрошують у новий акселератор

Komandy startapiv z agrosfery zaprošujuť u novyj akselerator
Компанія «Миронівський хлібопродукт» (МХП) і технологічний кластер Radar Tech запускають спільний інноваційний акселератор для аграрних стартапів. У нього будуть відібрані 25 проектів, 10 з яких пройдуть повноцінну акселерацію, а переможці зможуть співпрацювати з МХП
Kompanija «Myronivśkyj hliboprodukt» (MHP) i tehnologičnyj klaster Radar Tech zapuskajuť spiľnyj innovacijnyj akselerator dlja agrarnyh startapiv. U ńogo buduť vidibrani 25 proektiv, 10 z jakyh projduť povnocinnu akseleraciju, a peremožci zmožuť spivpracjuvaty z MHP
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Розвиток технологій у аграрному секторі також визначає зростання економіки та інновацій в усій країні. Особливо — якщо йдеться про таку країну, як Україна. Тут традиційно аграрна сфера була домінуючою складовою економічного розвитку. Директор з персоналу Миронівського хлібопродукту Ксенія Прожогіна зазначила, що інновації швидше народжуються не в корпораціях, а в стартапах. Однак у корпорацій є всі ресурси для розвитку і підтримки нових продуктів. На часі дізнатися більше про можливості для стартапів, що працюють в агросфері. Адже МХР пропонує їм нову програму акселерації. Чого очікують від аграрних стартапів. МХП підтримає стартапи та ідеї, які вже реалізовуються або тільки зароджуються. В компанії хочуть, щоб інновації та проекти не тільки народжувалися і розвивалися в Україні, а й залишалися тут. Миронівський хлібопродукт як вертикально інтегрований холдинг, хоче, щоб подібні проекти не тільки тут створювалися, але і сприяли тому, щоб наша українська молодь залишалася в Україні, ставши частиною цих стартапів: Талановиті люди повинні мати можливість розвивати свій бізнес в цій країні. Ми готові виступити інвесторами і підтримкою для того, щоб це сталося.. . . Основними напрямками взаємодії з кластером стануть не лише розробки в сфері дронів, але й комп’ютерний зір, штучний інтелект та робототехніка. Прагнення співорганізаторів нового акселератора — запровадити досвід Скандинавії, Ізраїлю та країн ЄС в сфері агротехнічних напрацювань.
Реклама 👇 Замовити

Розвиток технологій у аграрному секторі також визначає зростання економіки та інновацій в усій країні. Особливо — якщо йдеться про таку країну, як Україна. Тут традиційно аграрна сфера була домінуючою складовою економічного розвитку. Директор з персоналу «Миронівського хлібопродукту» Ксенія Прожогіна зазначила, що інновації швидше народжуються не в корпораціях, а в стартапах. Однак у корпорацій є всі ресурси для розвитку і підтримки нових продуктів. На часі дізнатися більше про можливості для стартапів, що працюють в агросфері. Адже «МХР» пропонує їм нову програму акселерації.

Чого очікують від аграрних стартапів

МХП підтримає стартапи та ідеї, які вже реалізовуються або тільки зароджуються. В компанії хочуть, щоб інновації та проекти не тільки народжувалися і розвивалися в Україні, а й залишалися тут. «Миронівський хлібопродукт» як вертикально інтегрований холдинг, хоче, щоб подібні проекти не тільки тут створювалися, але і сприяли тому, щоб наша українська молодь залишалася в Україні, ставши частиною цих стартапів:

Талановиті люди повинні мати можливість розвивати свій бізнес в цій країні. Ми готові виступити інвесторами і підтримкою для того, щоб це сталося.

Основними напрямками взаємодії з кластером стануть не лише розробки в сфері дронів, але й комп’ютерний зір, штучний інтелект та робототехніка. Прагнення співорганізаторів нового акселератора — запровадити досвід Скандинавії, Ізраїлю та країн ЄС в сфері агротехнічних напрацювань.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: