fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В Україні запускають технологію ідентифікації через смартфон

V Ukraїni zapuskajuť tehnologiju identyfikaciї čerez smartfon
Завдяки новій технології можна буде отримувати через інтернет державні послуги, посвідчувати документи, які матимуть таку ж силу, як і паперові з печаткою та підписом, користуватися комерційними сервісами
Zavdjaky novij tehnologiї možna bude otrymuvaty čerez internet deržavni poslugy, posvidčuvaty dokumenty, jaki matymuť taku ž sylu, jak i paperovi z pečatkoju ta pidpysom, korystuvatysja komercijnymy servisamy
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Аби скористатися новою технологією через смартфон, потрібно взяти паспорт та ідентифікаційний код. Далі слід звернутися до офісу свого оператора мобільного зв’язку та оформити SIM-карту. Видачу таких карток контрактним клієнтам уже почали у Київстарі. До середини 2018 року оформлятимуть таку послугу мобільної ідентифікації також у телеком-компаніях Vodafone Україна та Lifecell. Як працює нова послуга. Mobile ID надає можливість за допомогою мобільного телефону провести ідентифікацію особи. Власник такого інедтифікатора також може використовувати її електронно-цифровий підпис для доступу до електронних послуг і документообігу. Для цього сервісу потрiбнi звичайний мобільний телефон і спеціальна захищена SIM-карта, що забезпечує підтримку функції криптографічного захисту інформації. Після отримання нової SIM-карти з індивідуальним цифровим підписом вже одразу можна активувати таку можливість. Після отримання нової картки на мобільний телефон буде надходити службове SMS. Таке повідомлення ініціює у телефоні процедуру накладання електронного цифрового підпису. У службовому SMS міститься унікальний код документа, який підписує користувач. Потім користувач вводить пін-код доступу до SIM-картки. Після цього вводить пін-код особистого ключа й отримує послугу за наданим підписом. Нагадаємо, що білоруси раніше запустили технологію розпізнавання мови жестів для смартфону. Розпізнавання жестів ґрунтується на класичній математиці, а також нейромережах, машинному та глибинному навчанні. Основним фокусом буде використання напрацювань у доповненій та змішаній реальності. Остаточні плани розробники обіцяли повідомити згодом.
Реклама 👇 Замовити

Аби скористатися новою технологією через смартфон, потрібно взяти паспорт та ідентифікаційний код. Далі слід звернутися до офісу свого оператора мобільного зв’язку та оформити SIM-карту. Видачу таких карток контрактним клієнтам уже почали у «Київстарі». До середини 2018 року оформлятимуть таку послугу мобільної ідентифікації також у телеком-компаніях «Vodafone Україна» та Lifecell.

Як працює нова послуга

Mobile ID надає можливість за допомогою мобільного телефону провести ідентифікацію особи. Власник такого інедтифікатора також може використовувати її електронно-цифровий підпис для доступу до електронних послуг і документообігу. Для цього сервісу потрiбнi звичайний мобільний телефон і спеціальна захищена SIM-карта, що забезпечує підтримку функції криптографічного захисту інформації. Після отримання нової SIM-карти з індивідуальним цифровим підписом вже одразу можна активувати таку можливість. Після отримання нової картки на мобільний телефон буде надходити службове SMS. Таке повідомлення ініціює у телефоні процедуру накладання електронного цифрового підпису. У службовому SMS міститься унікальний код документа, який підписує користувач. Потім користувач вводить пін-код доступу до SIM-картки. Після цього вводить пін-код особистого ключа й отримує послугу за наданим підписом.

Нагадаємо, що білоруси раніше запустилиВ Україні запускають технологію ідентифікації через смартфон 1Білоруси запустили технологію розпізнавання мови жестів зі смартфону технологію розпізнавання мови жестів для смартфону. Розпізнавання жестів ґрунтується на класичній математиці, а також нейромережах, машинному та глибинному навчанні. Основним фокусом буде використання напрацювань у доповненій та змішаній реальності. Остаточні плани розробники обіцяли повідомити згодом.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: