Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У Гарварді «Жінкою року» назвали акторку українського походження

U Garvardi «Žinkoju roku» nazvaly aktorku ukraїnśkogo pohodžennja

Голлівудська акторка українського походження із Чернівців Міла Куніс отримала нагороду «Жінка року» від театрального співтовариства американського університету Гарвард The Hasty Pudding Theatricals
Gollivudśka aktorka ukraїnśkogo pohodžennja iz Černivciv Mila Kunis otrymala nagorodu «Žinka roku» vid teatraľnogo spivtovarystva amerykanśkogo universytetu Garvard The Hasty Pudding Theatricals
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Статуетка у формі золотого горщика з пудингом знайшла українку 25 січня за заслуги в галузі театру і кіно. Про це повідомило офіційне видання університету The Harvard Gazette. Що відомо про нагороду. На честь переможниці студенти університету влаштували парад по дорогах Гарвард-скверу. The Hasty Pudding Theatricals – найстаріша театральна організація у США, яка щорічно з 1951 року вручає нагороди акторам за вагомий внесок у розважальну індустрію. Раніше лауреатами цієї нагороди стали Керрі Вашингтон, Хелен Міррен, Маріон Котійяр, Клер Дейнс, Джуліанна Мур, Енн Хетеуей, Рене Зеллвегер, Шарліз Терон, Скарлетт Йоганссон, Холлі Беррі та інші. Нагадаємо, що у Словаччині на бізнес-конкурсі перемогла українка Ольга Бусо. Титул абсолютного переможця українка отримала за успіхи в бізнесі, оскільки вона є засновником 12 компаній у кількох країнах. Урочиста церемонія нагородження пройшла 10 січня в Братиславі. Титул найкращого інноватора Бусо отримала за власний стартап Квіти любові.

Статуетка у формі золотого горщика з пудингом знайшла українку 25 січня за заслуги в галузі театру і кіно. Про це повідомило офіційне видання університету The Harvard Gazette.

Що відомо про нагороду

На честь переможниці студенти університету влаштували парад по дорогах Гарвард-скверу. The Hasty Pudding Theatricals – найстаріша театральна організація у США, яка щорічно з 1951 року вручає нагороди акторам за вагомий внесок у розважальну індустрію. Раніше лауреатами цієї нагороди стали Керрі Вашингтон, Хелен Міррен, Маріон Котійяр, Клер Дейнс, Джуліанна Мур, Енн Хетеуей, Рене Зеллвегер, Шарліз Терон, Скарлетт Йоганссон, Холлі Беррі та інші.

Нагадаємо, що у Словаччині на бізнес-конкурсі перемогла українка Ольга Бусо. Титул «абсолютного переможця» українка отримала за успіхи в бізнесі, оскільки вона є засновником 12 компаній у кількох країнах. Урочиста церемонія нагородження пройшла 10 січня в Братиславі. Титул найкращого інноватора Бусо отримала за власний стартап «Квіти любові».

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: