У Гарварді «Жінкою року» назвали акторку українського походження

Čytaty latynkoju
У Гарварді «Жінкою року» назвали акторку українського походження

Статуетка у формі золотого горщика з пудингом знайшла акторку українського походження 25 січня 2018 року за заслуги в галузі театру і кіно. Про це повідомило офіційне видання університету The Harvard Gazette. На часі дізнатися більше про саму премію, яка знайшла українку.

Що відомо про нагороду

На честь переможниці студенти університету влаштували парад по дорогах Гарвард-скверу. The Hasty Pudding Theatricals – найстаріша театральна організація у США. Саме вона щорічно з 1951 року вручає нагороди акторам. Присуджують цю премію та статуетку за вагомий внесок у розважальну індустрію. Українку в ній вшанували вперше. Раніше лауреатами цієї нагороди в різні роки стали акторки Керрі Вашингтон, Хелен Міррен, Маріон Котійяр, Клер Дейнс, Джуліанна Мур, Енн Хетеуей, Рене Зеллвеґер, Шарліз Терон, Скарлетт Йоганссон, Холлі Беррі та низка інших. Міла Куніс — відома американська акторка українського походження. Вона народилася у Чернівцях. Згодом її батьки емігрували до Сполучених Штатів.

Нагадаємо, це ще не всі перемоги наших співвтічизниць. Раніше стало відомо, що у Словаччині на бізнес-конкурсі перемоглаУ словацькому бізнес-конкурсі перемогла українка українка Ольга Бусо. Титул «абсолютного переможця» українка отримала за успіхи в бізнесі, оскільки вона є засновником 12 компаній у кількох країнах. що успішно працюють на міжнародних ринках. Урочиста церемонія нагородження пройшла 10 січня 2018 року в Братиславі. Титул найкращого інноватора Бусо отримала за власний стартап «Квіти любові».