fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Запоріжжя отримає €300 млн інвестицій

Zaporižžja otrymaje €300 mln investycij
Підрозділ наземної вітроенергетики General Electric поставить в Україну 26 вітроустановок 3-мегаватного класу
Pidrozdil nazemnoї vitroenergetyky General Electric postavyť v Ukraїnu 26 vitroustanovok 3-megavatnogo klasu
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Американська багатогалузева корпорація буде постачати інноваційні вітротурбіни для Приморської ВЕС в Запорізькій області. Згідно з домовленостями щодо інвестицій, підрозділ наземної вітроенергетики General Electric поставить в Україну 26 вітроустановок 3-мегаватного класу. Які плани в інвесторів. Устаткування вироблене в Європі є однією з найбільш передових розробок General Electric. Так, вітротурбіна адаптується до напрямку і сили вітру. Установку і подальше обслуговування вітроенергетичного обладнання буде здійснювати підрозділ General Electric в Україні. Завершення робіт з будівництва першої черги Приморської ВЕС заплановано на початок 2019 року. Компанія ДТЕК має наміри залучити €300 млн іноземних інвестицій для реалізації проекту. Угода з європейськими банками буде укладена найближчим часом. Загалом же, введення в експлуатацію двох черг Приморської ВЕС по 100 МВт планується до 2020 року. Щорічно станція буде виробляти 650-700 млн КВт-годин зеленої електроенергії. Завдяки роботі Приморської вітроелектростанції, скорочення викидів вуглекислого газу в атмосферу складе 600-700 тис тонн щорічно. Нагадаємо, що за сприяння канадських інвесторів в Україні збудували сонячну електростанцію. Розташована вона у Нікополі у Дніпропетровській області.
Реклама 👇 Замовити

Американська багатогалузева корпорація буде постачати інноваційні вітротурбіни для Приморської ВЕС в Запорізькій області. Згідно з домовленостями щодо інвестицій, підрозділ наземної вітроенергетики General Electric поставить в Україну 26 вітроустановок 3-мегаватного класу.

Які плани в інвесторів

Устаткування вироблене в Європі є однією з найбільш передових розробок General Electric. Так, вітротурбіна адаптується до напрямку і сили вітру. Установку і подальше обслуговування вітроенергетичного обладнання буде здійснювати підрозділ General Electric в Україні. Завершення робіт з будівництва першої черги Приморської ВЕС заплановано на початок 2019 року. Компанія ДТЕК має наміри залучити €300 млн іноземних інвестицій для реалізації проекту. Угода з європейськими банками буде укладена найближчим часом. Загалом же, введення в експлуатацію двох черг Приморської ВЕС по 100 МВт планується до 2020 року. Щорічно станція буде виробляти 650-700 млн КВт-годин «зеленої» електроенергії. Завдяки роботі Приморської вітроелектростанції, скорочення викидів вуглекислого газу в атмосферу складе 600-700 тис тонн щорічно.

Нагадаємо, що за сприяння канадських інвесторів в Україні збудувалиЗапоріжжя отримає €300 млн інвестицій 1Канадські інвестори збудували в Україні сонячну станцію сонячну електростанцію. Розташована вона у Нікополі у Дніпропетровській області.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: