fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Заключний фільм у кар’єрі Жана Рено знімуть в Україні

Zaključnyj fiľm u kar’jeri Žana Reno znimuť v Ukraїni
Жан Рено зіграє головну роль в українсько-французькому трилері «Останній крок». Цей фільм стане заключним у його кінокар’єрі, повідомляє Держкіно
Žan Reno zigraje golovnu roľ v ukraїnśko-francuźkomu tryleri «Ostannij krok». Cej fiľm stane zaključnym u jogo kinokar’jeri, povidomljaje Deržkino
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  26 січня Державне агентство України з питань кіно уклало з компанією ІСТ ВЕСТ ПРОДАКШН контракт про надання повнометражному копродукційному фільму Останній крок державної фінансової підтримки. Фільм отримає бюджет розміром 21 млн 630 тис грн. Що варто знати про новий фільм. Загальна вартість виробництва фільму – 73 млн 877 тис 206 грн. Останній крок – це спільний проект України та Франції. З французького боку виробництво картини здійснюють компанії EAST 35 та SEVEN 52. Проект цієї стрічки став одним із переможців 10-го конкурсного відбору Держкіно. Режисером та автором автором сценарію фільму є француз Фредерік Петіжан& Оператором-постановником стрічки є триразовий лауреат премії Сезар французький кінооператор Т’єррі Арбоґаст. За сюжетом, найрозшукуваніший з-поміж анонімних найманих вбивць, Генрі насолоджується самотньою відставкою на березі маленького віддаленого озера в Канаді. Дівчина при смерті, після тяжкого нещасного випадку на мотосанях, знаходить прихисток у його шале. Чоловік, котрий усе життя вбивав, вперше рятує життя. Як зауважує режисер Фредерік Петіжан, це — розповідь на межі психологічного трилера та фільму-ініціації, між вчорашнім та сьогоденним, де кожен елемент підкреслюється та посилюється ретроспективою. Зірковий склад фільму включає низку відомих акторів. Головну роль виконає відомий актор французького кіно Жан Рено, для якого ця стрічка стане заключною в його кінокар’єрі. Також на знімальному майданчику будуть представлені канадська акторка Сара Лінд, англійський актор Том Хоппер, американський актор Гарі Дурдан, а також українські актори Ігор Цишкевич, Маргарита Бурковська, Олег Карпенко та інші. Зйомки фільму будуть проходити у Карпатах (на озері Синевир), у Києві, в Нью-Йорку та в Канаді. У прокаті кінострічка з’явиться у 2019 році. Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що відомий фестиваль Гогольфест переїжджає до Маріуполя.
Реклама 👇 Замовити

26 січня Державне агентство України з питань кіно уклало з компанією «ІСТ ВЕСТ ПРОДАКШН» контракт про надання повнометражному копродукційному фільму «Останній крок» державної фінансової підтримки. Фільм отримає бюджет розміром 21 млн 630 тис грн.

Що варто знати про новий фільм

Загальна вартість виробництва фільму – 73 млн 877 тис 206 грн.
«Останній крок» – це спільний проект України та Франції. З французького боку виробництво картини здійснюють компанії «EAST 35» та «SEVEN 52».

Проект цієї стрічки став одним із переможців 10-го конкурсного відбору Держкіно. Режисером та автором автором сценарію фільму є француз Фредерік Петіжан& Оператором-постановником стрічки є триразовий лауреат премії «Сезар» французький кінооператор Т’єррі Арбоґаст.

За сюжетом, найрозшукуваніший з-поміж анонімних найманих вбивць, Генрі насолоджується самотньою відставкою на березі маленького віддаленого озера в Канаді. Дівчина при смерті, після тяжкого нещасного випадку на мотосанях, знаходить прихисток у його шале. Чоловік, котрий усе життя вбивав, вперше рятує життя.

Як зауважує режисер Фредерік Петіжан, це — розповідь на межі психологічного трилера та фільму-ініціації, між вчорашнім та сьогоденним, де кожен елемент підкреслюється та посилюється ретроспективою.

«Зірковий» склад фільму включає низку відомих акторів. Головну роль виконає відомий актор французького кіно Жан Рено, для якого ця стрічка стане заключною в його кінокар’єрі. Також на знімальному майданчику будуть представлені канадська акторка Сара Лінд, англійський актор Том Хоппер, американський актор Гарі Дурдан, а також українські актори Ігор Цишкевич, Маргарита Бурковська, Олег Карпенко та інші.

Зйомки фільму будуть проходити у Карпатах (на озері Синевир), у Києві, в Нью-Йорку та в Канаді. У прокаті кінострічка з’явиться у 2019 році.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що відомий фестиваль «Гогольфест» переїжджаєЗаключний фільм у кар’єрі Жана Рено знімуть в Україні 1ГогольFest-2018 відбудеться у Маріуполі до Маріуполя.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: