fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

ГогольFest-2018 відбудеться у Маріуполі

GogoľFest-2018 vidbudeťsja u Mariupoli
Фестиваль сучасного мистецтва та культури ГогольFest відбудеться навесні в Маріуполі з 27 квітня по 1 травня  
Festyvaľ sučasnogo mystectva ta kuľtury GogoľFest vidbudeťsja navesni v Mariupoli z 27 kvitnja po 1 travnja  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Назвали фестиваль ГогольFest Старт-ап. Проведення ГогольFest буде частиною святкування 240-річчя міста. Що очікується у програмі. Програма фестивалю ще обговорюється, але вже відомо, що це буде колабораційний проект запрошених кураторів та місцевих художників. Крім того на фестивалі планують музичну та театральну програми. За словами засновника фестивалю Влада Троїцького, майбутнє Маріуполя – не у металургії та важкій індустрії, а у креативній та туристично-курортній привабливості міста на узбережжі Азовського моря. Це, за його словами, треба розвивати. Нагадаємо, що металургію Маріуполя переводять на екологічні євростандарти. Об’єм інвестицій склав $220 млн. Планується на 80% замінити обладнання. Першу партію нового устаткування отримають вже у січні 2018 року. Повні випробування нового устаткування відбудуться 2019 року, коли повністю закінчать всі роботи на об’єкті. На металургійному комбінаті Азовсталь застосовують рукавні фільтри, які дозволяють вдвічі зменшити викиди пилу в повітря. https://www.youtube.com/watch?v=XcXnOF-_QlY
Реклама 👇 Замовити

Назвали фестиваль ГогольFest Старт-ап. Проведення ГогольFest буде частиною святкування 240-річчя міста.

Що очікується у програмі

Програма фестивалю ще обговорюється, але вже відомо, що це буде колабораційний проект запрошених кураторів та місцевих художників. Крім того на фестивалі планують музичну та театральну програми. За словами засновника фестивалю Влада Троїцького, майбутнє Маріуполя – не у металургії та важкій індустрії, а у креативній та туристично-курортній привабливості міста на узбережжі Азовського моря. Це, за його словами, треба розвивати.

Нагадаємо, що металургію Маріуполя переводятьГогольFest-2018 відбудеться у Маріуполі 1Комбінати Маріуполя переводять на екологічні євростандарти на екологічні євростандарти. Об’єм інвестицій склав $220 млн. Планується на 80% замінити обладнання. Першу партію нового устаткування отримають вже у січні 2018 року. Повні випробування нового устаткування відбудуться 2019 року, коли повністю закінчать всі роботи на об’єкті. На металургійному комбінаті «Азовсталь» застосовують рукавні фільтри, які дозволяють вдвічі зменшити викиди пилу в повітря.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: