fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Платформа ProZorro матиме ризик-індикатори закупівель

Platforma ProZorro matyme ryzyk-indykatory zakupiveľ
Президент Петро Порошенко підписав Закон України про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» та деяких інших законів України щодо здійснення моніторингу закупівель. Документом посилюється контроль за публічними закупівлями, а також створюються умови для подолання корупції в цій сфері  
Prezydent Petro Porošenko pidpysav Zakon Ukraїny pro vnesennja zmin do Zakonu Ukraїny «Pro publični zakupivli» ta dejakyh inšyh zakoniv Ukraїny ščodo zdijsnennja monitoryngu zakupiveľ. Dokumentom posyljujeťsja kontroľ za publičnymy zakupivljamy, a takož stvorjujuťsja umovy dlja podolannja korupciї v cij sferi  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Закон дозволяє органам державного фінансового контролю здійснювати ефективний моніторинг закупівель на ProZorro з метою попередження порушень у цій сфері та дотримання замовниками законодавства на всіх стадіях закупівлі. Як та чим убезпечать ProZorro. Новий закон зобов’язує замовників реагувати на рекомендації і зауваження Державній аудиторській службі в обов’язковому порядку. Технічно це буде втілено завдяки інтеграції ProZorro з системою ризик-індикаторів, які автоматично шукатимуть підозрілі тендери, виділятимуть їх і відразу відправлятимуть на перевірку ДАСУ. Окрім сигналів від системи ризик-індикаторів, приводом для перевірки закупівлі стануть звернення громадських активістів чи журналістів. Аудитори ДАСУ зможуть перевірити будь-яку закупівлю і за власною ініціативою. Платформа вже оздоровила сектор державних закупівель, заощадивши десятки мільярдів бюджетних коштів. Підписані Президентом зміни до закону про державні закупівлі впроваджують автоматичний ризик-менеджмент у закупівлях. Нагадаємо, що Івано-Франківськ приєднується до закупівель через. Електронна система продажу майна покликана викорінити і системно запобігати корупції на місцевому рівні. За словами розробників, ця платформа забезпечує прозорість, унеможливлює дискримінацію та надає об’єктивну оцінку пропозицій при продажі та оренді майна комунальної власності.
Реклама 👇 Замовити

Закон дозволяє органам державного фінансового контролю здійснювати ефективний моніторинг закупівель на ProZorro з метою попередження порушень у цій сфері та дотримання замовниками законодавства на всіх стадіях закупівлі.

Як та чим убезпечать ProZorro

Новий закон зобов’язує замовників реагувати на рекомендації і зауваження Державній аудиторській службі в обов’язковому порядку. Технічно це буде втілено завдяки інтеграції ProZorro з системою ризик-індикаторів, які автоматично шукатимуть підозрілі тендери, виділятимуть їх і відразу відправлятимуть на перевірку ДАСУ. Окрім сигналів від системи ризик-індикаторів, приводом для перевірки закупівлі стануть звернення громадських активістів чи журналістів. Аудитори ДАСУ зможуть перевірити будь-яку закупівлю і за власною ініціативою. Платформа вже оздоровила сектор державних закупівель, заощадивши десятки мільярдів бюджетних коштів. Підписані Президентом зміни до закону про державні закупівлі впроваджують автоматичний ризик-менеджмент у закупівлях.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Нагадаємо, що Івано-Франківськ приєднуєтьсяПлатформа ProZorro матиме ризик-індикатори закупівель 1Івано-Франківськ приєднується до закупівель через ProZorro.Продажі до закупівель через. Електронна система продажу майна покликана викорінити і системно запобігати корупції на місцевому рівні. За словами розробників, ця платформа забезпечує прозорість, унеможливлює дискримінацію та надає об’єктивну оцінку пропозицій при продажі та оренді майна комунальної власності.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: