fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Bitcoin отримав власну «симфонію» та інтерактивну історію

Bitcoin otrymav vlasnu «symfoniju» ta interaktyvnu istoriju
Нестандартна візуалізація видобутку біткоїнів — ось такий проект нещодавно з’явився в інтернеті. І виглядає він вкрай «космічно» і трошки медитативно
Nestandartna vizualizacija vydobutku bitkoїniv — oś takyj proekt neščodavno z’javyvsja v interneti. I vygljadaje vin vkraj «kosmično» i trošky medytatyvno
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Популярні криптовалюти стають не лише об’єктом торгівлі чи обміну, спекуляцій чи накопичення, але й дають натхнення на створення віртуальних арт-об’єктів та проектів творчого спрямування. Symphony of Blockchains  — таку назву має незвичний проект, який візуалізує видобуток Bitcoin, усі транзакції та структуру передачі даних і видобутку окремих блоків найвідомішої криптовалюти на планеті. На часі побачити, як це виглядає. Як працює візуалізація Bitcoin. Сайт створено таким чином, що за допомогою прокручування мишкою користувач може перейти в окремий день календаря від моменту видобутку найпершого блоку в blockchain криптовалюти Bitcoin і до найновішого блоку. Користувачі можуть побачити будь-який окремий блок, сукупність даних щодо часу та тривалості видобутку, кількості транзакцій, вартості видобутих криптомонет. При цьому кожен блок має власну мелодію, візуальну карту, супровідний текст. Хронологічна воронка дозволяє мандрувати історією видобутих монет в будь-який попередній відрізок часу. Раніше ми розповідали про те, якими є основні криптовалюти та що про них варто знати.
18.01.2018,19:01
0
скріншот із відео
Реклама 👇 Замовити

Популярні криптовалюти стають не лише об’єктом торгівлі чи обміну, спекуляцій чи накопичення, але й дають натхнення на створення віртуальних арт-об’єктів та проектів творчого спрямування. Symphony of Blockchains  — таку назву має незвичний проект, який візуалізує видобуток Bitcoin, усі транзакції та структуру передачі даних і видобутку окремих блоків найвідомішої криптовалюти на планеті. На часі побачити, як це виглядає.

Як працює візуалізація Bitcoin

Сайт створено таким чином, що за допомогою прокручування мишкою користувач може перейти в окремий день календаря від моменту видобутку найпершого блоку в blockchain криптовалюти Bitcoin і до найновішого блоку. Користувачі можуть побачити будь-який окремий блок, сукупність даних щодо часу та тривалості видобутку, кількості транзакцій, вартості видобутих криптомонет.

При цьому кожен блок має власну мелодію, візуальну карту, супровідний текст. Хронологічна «воронка» дозволяє мандрувати історією видобутих «монет» в будь-який попередній відрізок часу.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Візуалізована історія Bitcoin

Раніше ми розповідали про те, якими є основні криптовалютиBitcoin отримав власну «симфонію» та інтерактивну історію 1Що варто знати про 10 найпопулярніших криптовалют та що про них варто знати.

Джерело: TNW

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: