Bitcoin отримав власну «симфонію» та інтерактивну історію

Čytaty latynkoju
Bitcoin отримав власну «симфонію» та інтерактивну історію

Популярні криптовалюти стають не лише об’єктом торгівлі чи обміну, спекуляцій чи накопичення, але й дають натхнення на створення віртуальних арт-об’єктів та проектів творчого спрямування. Symphony of Blockchains  — таку назву має незвичний проект, який візуалізує видобуток Bitcoin, усі транзакції та структуру передачі даних і видобутку окремих блоків найвідомішої криптовалюти на планеті. На часі побачити, як це виглядає.

Як працює візуалізація Bitcoin

Сайт створено таким чином, що за допомогою прокручування мишкою користувач може перейти в окремий день календаря від моменту видобутку найпершого блоку в blockchain криптовалюти Bitcoin і до найновішого блоку. Користувачі можуть побачити будь-який окремий блок, сукупність даних щодо часу та тривалості видобутку, кількості транзакцій, вартості видобутих криптомонет.

При цьому кожен блок має власну мелодію, візуальну карту, супровідний текст. Хронологічна «воронка» дозволяє мандрувати історією видобутих «монет» в будь-який попередній відрізок часу.

Візуалізована історія Bitcoin

Раніше ми розповідали про те, якими є основні криптовалютиЩо варто знати про 10 найпопулярніших криптовалют та що про них варто знати.