fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Український ґаджет Petcube потрапив у кліп американського співака

Ukraїnśkyj ğadžet Petcube potrapyv u klip amerykanśkogo spivaka
Пристрій українського стартапу Petcube потрапив у кліп американського співака Beck, який випустив новий сингл. За сюжетом дитина товаришує із собаками, а домашній улюбленець отримує заохочення із Petcube Bite
Prystrij ukraїnśkogo startapu Petcube potrapyv u klip amerykanśkogo spivaka Beck, jakyj vypustyv novyj syngl. Za sjužetom dytyna tovaryšuje iz sobakamy, a domašnij uljubleneć otrymuje zaohočennja iz Petcube Bite
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Новий ґаджет від Petcube було представлено 2017 року на платформі ProductHunt. На часі побачити, як його використано у кліпі музичного виконавця. Що варто знати про українського виробника ґаджетів для тварин. Раніше компанія отримала інвестиції від низки венчурних фондів та бізнес-янголів за кордоном. Компанія вже не перший рік створює та продає пристрої для тварин, які дозволяють спілкуватися з домашніми улюбленцями дистанційно. Українські розробники мають офіси у Сполучених Штатах Америки, а виробництво розташоване в Китаї. Нещодавно пристрої Petcube стали сумісними із сервісами Amazon. Голосовий помічник Amazon Alexa відтепер працює із пристроями лінійки Petcube. Вони дають змогу гратися із тваринами та заохочувати їх смачною їжею навіть тоді, коли господар у відрядженні чи на роботі. Також активовано сумісність камер та автоматизованих годівниць для тварин із пристроями Amazon Echo та Echo Dot для голосового керування та домашніх смарт-технологій. Щоправда, підтримуються команди лише англійською мовою. Про підтримку голосового керування іншими мовами поки немає жодної інформації. Нова опція доступна не лише для класичних моделей виробника, але й для серії пристроїв Bites та Play. Крім того, розробка українського стартапу стала першим ґаджетом для домашніх тварин, що сумісний із програмою автоматичного поповнення запасу товарів Amazon Dash Replenishment. Це дає змогу не втратити запас харчів для домашньої тварини і вчасно його поповнювати.
17.01.2018,07:13
0
скріншот із YouTube-відео
Реклама 👇 Замовити

Новий ґаджет від Petcube було представленоУкраїнський ґаджет Petcube потрапив у кліп американського співака 1Petcube вийшов на ProductHunt з новим ґаджетом 2017 року на платформі ProductHunt. На часі побачити, як його використано у кліпі музичного виконавця.

Що варто знати про українського виробника ґаджетів для тварин

Раніше компанія отримала інвестиціїУкраїнський ґаджет Petcube потрапив у кліп американського співака 2Український стартап Petcube отримав $10 млн інвестицій від низки венчурних фондів та «бізнес-янголів» за кордоном. Компанія вже не перший рік створює та продає пристрої для тварин, які дозволяють спілкуватися з домашніми улюбленцями дистанційно. Українські розробники мають офіси у Сполучених Штатах Америки, а виробництво розташоване в Китаї. Нещодавно пристрої Petcube стали суміснимиУкраїнський ґаджет Petcube потрапив у кліп американського співака 3Український Petcube став сумісним із сервісами Amazon із сервісами Amazon. Голосовий помічник Amazon Alexa відтепер працює із пристроями лінійки Petcube. Вони дають змогу гратися із тваринами та заохочувати їх смачною їжею навіть тоді, коли господар у відрядженні чи на роботі. Також активовано сумісність камер та автоматизованих годівниць для тварин із пристроями Amazon Echo та Echo Dot для голосового керування та домашніх смарт-технологій. Щоправда, підтримуються команди лише англійською мовою. Про підтримку голосового керування іншими мовами поки немає жодної інформації. Нова опція доступна не лише для класичних моделей виробника, але й для серії пристроїв BitesУкраїнський ґаджет Petcube потрапив у кліп американського співака 1Petcube вийшов на ProductHunt з новим ґаджетом та Play. Крім того, розробка українського стартапу стала першим ґаджетом для домашніх тварин, що сумісний із програмою автоматичного поповнення запасу товарів Amazon Dash Replenishment. Це дає змогу не втратити запас харчів для домашньої тварини і вчасно його поповнювати.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: