fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Український стартап Petcube отримав $10 млн інвестицій

Ukraїnśkyj startap Petcube otrymav $10 mln investycij
У стартап Petcube інвестували Almaz Capital, AVentures та Y Combinator. Загальна сума раунду А склала $10 млн, точні розміри часток кожного з інвесторів сторони не розкривають
U startap Petcube investuvaly Almaz Capital, AVentures ta Y Combinator. Zagaľna suma raundu A sklala $10 mln, točni rozmiry častok kožnogo z investoriv storony ne rozkryvajuť
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Для чого буде використано інвестиції. Згідно із прес-релізом, Petcube використає $10 млн, отриманих у раунді серії А, для розвитку продукту, маркетингових витрат та розбудови продажів та мережі дистрибуції у Північній Америці та на міжнародних ринках. Які показники ринку, на якому працює Petcube. Згідно із даними Euromonitor, світова індустрія догляду за тваринами оцінюється у $110 млрд, а до 2022 року цей показник має зрости до $128 млрд. Petcube посів одне із провідних місць на цьому ринку завдяки своїм ґаджетам, котрі дають змогу спостерігати за своїми домашніми улюбленцями, розважати їх, коли господаря немає вдома, і навіть заохочувати тварин смаколиками. Понад 100 тис власників таких пристроїв вже витрачають в середньому 50 хв на тиждень на подібні розваги з домашніми улюбленцями. Кількість підключених домогосподарств упродовж наступних 5 років може сягнути 40 млн лише у США, стверджує засновник компанії Ярослав Ажнюк. Де вже продаються ґаджети компанії. Petcube раніше  клав партнерські угоди із SF SPCA та Wellness® щодо створення спільних проектів та ініціатив в сфері догляду за тваринами. Зараз ці пристрої можна придбати у 18 країнах. Також ґаджети Petcube продаються у понад 5 тис офлайн-точках продажу у Північній Америці, Європі та Тихоокеансько-Азійському регіоні. Також дистрибуція відбувається онлайн через сайт компанії та інтернет-супермаркет Amazon. Сума отриманих раніше інвестицій та залучених коштів через краудфандинґ склала $14 млн.
Реклама 👇 Замовити

Для чого буде використано інвестиції

Згідно із прес-релізом, Petcube використає $10 млн, отриманих у раунді серії А, для розвитку продукту, маркетингових витрат та розбудови продажів та мережі дистрибуції у Північній Америці та на міжнародних ринках.

Які показники ринку, на якому працює Petcube

Згідно із даними Euromonitor, світова індустрія догляду за тваринами оцінюється у $110 млрд, а до 2022 року цей показник має зрости до $128 млрд. Petcube посів одне із провідних місць на цьому ринку завдяки своїм ґаджетам, котрі дають змогу спостерігати за своїми домашніми улюбленцями, розважати їх, коли господаря немає вдома, і навіть заохочувати тварин смаколиками. Понад 100 тис власників таких пристроїв вже витрачають в середньому 50 хв на тиждень на подібні розваги з домашніми улюбленцями. Кількість підключених домогосподарств упродовж наступних 5 років може сягнути 40 млн лише у США, стверджує засновник компанії Ярослав Ажнюк.

Де вже продаються ґаджети компанії

Petcube раніше  клав партнерські угоди із SF SPCA та Wellness® щодо створення спільних проектів та ініціатив в сфері догляду за тваринами. Зараз ці пристрої можна придбати у 18 країнах. Також ґаджети Petcube продаються у понад 5 тис офлайн-точках продажу у Північній Америці, Європі та Тихоокеансько-Азійському регіоні. Також дистрибуція відбувається онлайн через сайт компанії та інтернет-супермаркет Amazon. Сума отриманих раніше інвестицій та залучених коштів через краудфандинґ склала $14 млн.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: