fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У Львові створено віртуальну модель унікальної пам’ятки XVII століття

U Lvovi stvoreno virtuaľnu modeľ unikaľnoї pam’jatky XVII stolittja
Фахівці Львівської галереї мистецтв і Фонду «Підгорецький замок» спільно з польським Братством Кавалерів Гутенберга створили віртуальну модель унікальної пам’ятки XVII століття
Fahivci Lvivśkoї galereї mystectv i Fondu «Pidgorećkyj zamok» spiľno z poľśkym Bratstvom Kavaleriv Gutenberga stvoryly virtuaľnu modeľ unikaľnoї pam’jatky XVII stolittja
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  До унікальної пам’ятки архітектури у Львові тепер є онлайн-доступ для віртуальних прогулянок на спеціально створеному сайті. Він дає змогу ознайомитися із втраченми замковим комплексом, який було зруйновано. Згодом комплекс буде відновлено разом із культурними надбаннями, обіцяють ініціатори проекту. Хто співфінансував проект та в чому унікальність пам’ятки. За фінансової підтримки Міністерства культури та національної спадщини Республіки Польща фахівці впродовж 2017 року працювали над початковим етапом реконструкції пам’ятки. Дослідники задокументували сучасний стан замкового комплексу в Підгірцях. В Україні це — перший такий проект. Для цого повномасштабної реалізації на практиці дослідники та розробники зробили тисячі фотографій об’єкта, які в підсумку до сантиметра відтворюють просторову форму замку. Як результат, розробники отримали електронну версію замку. Готовий проект було презентовано у Львові. Тепер цю віртуальну модель замкового комплексу можуть перетворити на технічну документацію. Її використають для подальшої реставрації цього масштабного об’єкта. Ініціатори реставрації сподіваються, що вже в травні 2018 року замок уперше за багато років відкриють для відвідувачів. Зокрема, туристи зможуть побачити тут фотокопії славетних картин, що прикрашали замкові стіни. Їх буде розташовано на тих самих місцях, де вони висіли раніше, у минулому. Нагадаємо, що у Києві презентували віртуальний музей Василя Стуса. Твори, рукописи, речі поета зібрав син Василя – Дмитро. Експозиція доповнена за рахунок використання сучасних технологій.
Реклама 👇 Замовити

До унікальної пам’ятки архітектури у Львові тепер є онлайн-доступ для віртуальних прогулянок на спеціально створеному сайті. Він дає змогу ознайомитися із втраченми замковим комплексом, який було зруйновано. Згодом комплекс буде відновлено разом із культурними надбаннями, обіцяють ініціатори проекту.

Хто співфінансував проект та в чому унікальність пам’ятки

За фінансової підтримки Міністерства культури та національної спадщини Республіки Польща фахівці впродовж 2017 року працювали над початковим етапом реконструкції пам’ятки. Дослідники задокументували сучасний стан замкового комплексу в Підгірцях. В Україні це — перший такий проект. Для цого повномасштабної реалізації на практиці дослідники та розробники зробили тисячі фотографій об’єкта, які в підсумку до сантиметра відтворюють просторову форму замку.

Як результат, розробники отримали електронну версію замку. Готовий проект було презентовано у Львові. Тепер цю віртуальну модель замкового комплексу можуть перетворити на технічну документацію. Її використають для подальшої реставрації цього масштабного об’єкта. Ініціатори реставрації сподіваються, що вже в травні 2018 року замок уперше за багато років відкриють для відвідувачів. Зокрема, туристи зможуть побачити тут фотокопії славетних картин, що прикрашали замкові стіни. Їх буде розташовано на тих самих місцях, де вони висіли раніше, у минулому.

Нагадаємо, що у Києві презентувалиУ Львові створено віртуальну модель унікальної пам’ятки XVII століття 1У Києві презентують віртуальний музей Василя Стуса віртуальний музей Василя Стуса. Твори, рукописи, речі поета зібрав син Василя – Дмитро. Експозиція доповнена за рахунок використання сучасних технологій.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: