fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

На Черкащині ґаджети заряджатимуть від «сонячного дерева»

Na Čerkaščyni ğadžety zarjadžatymuť vid «sonjačnogo dereva»
У Черкаській області вперше встановили так зване «сонячне дерево» ASolar Tree, від якого можна заряджати ґаджети.«Дерево» оснащене спеціальними пристроями для зарядки. Від такого «сонячного дерева» одночасно можна буде заряджати вісім гаджетів.    
U Čerkaśkij oblasti vperše vstanovyly tak zvane «sonjačne derevo» ASolar Tree, vid jakogo možna zarjadžaty ğadžety.«Derevo» osnaščene speciaľnymy prystrojamy dlja zarjadky. Vid takogo «sonjačnogo dereva» odnočasno možna bude zarjadžaty visim gadžetiv.    
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Екологічні технології та сонячна енергетика прокладають собі шлях у нові сфери використання в Україні. В українських містах починають з’являтися публічно доступні точки для підзаряджання смартфонів, планшетів чи інших персональних пристроїв. Усі подібні об’єкти та споруди використовують для підзарядки енергію сонця та сонячних батарей. От і в Черкаській області вперше встановили так зване сонячне дерево. Об’єкти отримав назву ASolar Tree. Від цього дерева мешканці можуть самостійно заряджати свої ґаджети. На часі дізнатися більше про цю розробку. Як обладнана міні-станція. Станцію оснастили акумуляторами. Вони мають потужність у 200 ампер. За умови хорошої погоди енергії від цієї станції має вистачати на добу для підживлення ґаджетів. Акумулятори розраховані на 10 років роботи, сонячні панелі – на понад 30 років регулярної експлуатації. Ініціатори встановлення цього об’єкту кажуть, що облаштування такого проекту – це, найперше, просвітницька акція. Зроблена вона для підвищення обізнаності, розуміння та використання поновлюваних джерел енергії. Вони сподіваються, що це заохотить черкащан більше дізнатися про можливості сонячної енергетики. Нагадаємо, раніше ми повідомляли вам, що першу сонячну електростанцію готуються запустити на території Чорнобильської атомної електростанції. Компанія витратила €1 млн на установку 3,8 тис фотоелектричних панелей. Усі ці конструкції розміщено на території загальною площею в 1,6 га. Інвестори мають очікування, що інвестиції в цей проект окупляться протягом 7 років.
Реклама 👇 Замовити

Екологічні технології та сонячна енергетика прокладають собі шлях у нові сфери використання в Україні. В українських містах починають з’являтися публічно доступні точки для підзаряджання смартфонів, планшетів чи інших персональних пристроїв. Усі подібні об’єкти та споруди використовують для підзарядки енергію сонця та сонячних батарей. От і в Черкаській області вперше встановили так зване «сонячне дерево». Об’єкти отримав назву ASolar Tree. Від цього «дерева» мешканці можуть самостійно заряджати свої ґаджети. На часі дізнатися більше про цю розробку.

Як обладнана міні-станція

Станцію оснастили акумуляторами. Вони мають потужність у 200 ампер. За умови хорошої погоди енергії від цієї станції має вистачати на добу для підживлення ґаджетів. Акумулятори розраховані на 10 років роботи, сонячні панелі – на понад 30 років регулярної експлуатації. Ініціатори встановлення цього об’єкту кажуть, що облаштування такого проекту – це, найперше, просвітницька акція. Зроблена вона для підвищення обізнаності, розуміння та використання поновлюваних джерел енергії. Вони сподіваються, що це заохотить черкащан більше дізнатися про можливості сонячної енергетики.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли вам, що першу сонячну електростанцію готуються запуститиНа Черкащині ґаджети заряджатимуть від «сонячного дерева» 1Першу сонячну електростанцію запустять на території ЧАЕС на території Чорнобильської атомної електростанції. Компанія витратила €1 млн на установку 3,8 тис фотоелектричних панелей. Усі ці конструкції розміщено на території загальною площею в 1,6 га. Інвестори мають очікування, що інвестиції в цей проект окупляться протягом 7 років.

На Черкащині гаджети заряджатимуть від «сонячного дерева»

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: