Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

На Черкащині ґаджети заряджатимуть від «сонячного дерева»

Na Čerkaščyni ğadžety zarjadžatymuť vid «sonjačnogo dereva»

У Черкаській області вперше встановили так зване «сонячне дерево» ASolar Tree, від якого можна заряджати ґаджети.«Дерево» оснащене спеціальними пристроями для зарядки. Від такого «сонячного дерева» одночасно можна буде заряджати вісім гаджетів.    
U Čerkaśkij oblasti vperše vstanovyly tak zvane «sonjačne derevo» ASolar Tree, vid jakogo možna zarjadžaty ğadžety.«Derevo» osnaščene speciaľnymy prystrojamy dlja zarjadky. Vid takogo «sonjačnogo dereva» odnočasno možna bude zarjadžaty visim gadžetiv.    
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  У Черкаській області вперше встановили так зване сонячне дерево ASolar Tree, від якого можна заряджати ґаджети. Як обладнана міні-станція. Станцію оснастили акумуляторами потужністю 200 ампер: за умови хорошої погоди енергії має вистачати на добу. Акумулятори розраховані на 10 років роботи, сонячні панелі – на понад 30. Ініціатори кажуть, що облаштування такого проекту – це, найперше, просвітницька акція, задля підвищення обізнаності, розуміння та використання поновлюваних джерел енергії. Нагадаємо, що першу сонячну електростанцію готуються запустити на території Чорнобильської атомної електростанції. Компанія витратила €1 млн на установку 3800 фотоелектричних панелей, розміщених на площі 1,6 га, і сподівається, що інвестиції окупляться протягом семи років.

У Черкаській області вперше встановили так зване «сонячне дерево» ASolar Tree, від якого можна заряджати ґаджети.

Як обладнана міні-станція

Станцію оснастили акумуляторами потужністю 200 ампер: за умови хорошої погоди енергії має вистачати на добу. Акумулятори розраховані на 10 років роботи, сонячні панелі – на понад 30. Ініціатори кажуть, що облаштування такого проекту – це, найперше, просвітницька акція, задля підвищення обізнаності, розуміння та використання поновлюваних джерел енергії.

Нагадаємо, що першу сонячну електростанцію готуються запустити на території Чорнобильської атомної електростанції. Компанія витратила €1 млн на установку 3800 фотоелектричних панелей, розміщених на площі 1,6 га, і сподівається, що інвестиції окупляться протягом семи років.

На Черкащині гаджети заряджатимуть від «сонячного дерева»

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: