На Черкащині ґаджети заряджатимуть від «сонячного дерева»

Čytaty latynkoju
На Черкащині ґаджети заряджатимуть від «сонячного дерева»

Екологічні технології та сонячна енергетика прокладають собі шлях у нові сфери використання в Україні. В українських містах починають з’являтися публічно доступні точки для підзаряджання смартфонів, планшетів чи інших персональних пристроїв. Усі подібні об’єкти та споруди використовують для підзарядки енергію сонця та сонячних батарей. От і в Черкаській області вперше встановили так зване «сонячне дерево». Об’єкти отримав назву ASolar Tree. Від цього «дерева» мешканці можуть самостійно заряджати свої ґаджети. На часі дізнатися більше про цю розробку.

Як обладнана міні-станція

Станцію оснастили акумуляторами. Вони мають потужність у 200 ампер. За умови хорошої погоди енергії від цієї станції має вистачати на добу для підживлення ґаджетів. Акумулятори розраховані на 10 років роботи, сонячні панелі – на понад 30 років регулярної експлуатації. Ініціатори встановлення цього об’єкту кажуть, що облаштування такого проекту – це, найперше, просвітницька акція. Зроблена вона для підвищення обізнаності, розуміння та використання поновлюваних джерел енергії. Вони сподіваються, що це заохотить черкащан більше дізнатися про можливості сонячної енергетики.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли вам, що першу сонячну електростанцію готуються запуститиПершу сонячну електростанцію запустять на території ЧАЕС на території Чорнобильської атомної електростанції. Компанія витратила €1 млн на установку 3,8 тис фотоелектричних панелей. Усі ці конструкції розміщено на території загальною площею в 1,6 га. Інвестори мають очікування, що інвестиції в цей проект окупляться протягом 7 років.

На Черкащині гаджети заряджатимуть від «сонячного дерева»