fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Китай інвестує у найбільшу вітроелектростанцію Східної Європи

Kytaj investuje u najbiľšu vitroelektrostanciju Shidnoї Jevropy
У 2018 році китайські інвестори збудують на території Березанського району, Миколаївської області вітрову електростанцію потужністю 500 МВт  
U 2018 roci kytajśki investory zbudujuť na terytoriї Berezanśkogo rajonu, Mykolaїvśkoї oblasti vitrovu elektrostanciju potužnistju 500 MVt  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Південь України невдовзі отримає новий енергетичний об’єкт, що використовуватиме ресурс вітру для створення електроенергії. Ресурс із України, а гроші дає Китай. Миколаївська вітроелектростанція потужністю 500 МВт буде рівноцінна 1 атомному енергоблоку АЕС. Китайська сторона вкладе кошти у будівництво нового об’єкту, повідомляють представники місцевої влади. На часі дізнатися подробиці про старт будівництва та подальші плани інвестора. Що планує Китай для створення вітроелектростанції на Півдні України. Тилігульська станція стане найпотужнішою вітровою електростанцією у Східній Європі. Вітрова електростанція складатиметься з понад 100 вітроенергетичних установок. Їх планують встановити на території Анатолівської, Краснопільської та Ташинської сільських рад Миколаївської області. Займеться будівництвом Китай. Компанія TBEA International Ltd. вже уклала угоду про початок забудови. Реалізація проекту дозволить Березанщині залучити значні інвестиції в економіку району та створить нові робочі місця, заявляють представники місцевої влади. Для зведення вітроелектростанції знадобиться близько 500 робітників, а для подальшої підтримки та обслуговування – ще 100 осіб, кажуть сторони реалізації проекту. Згадана вище китайська компанія працює у 60 країнах світу. Там вона зводить та підтримує аналогічні енергетичні потужності. Нагадаємо, що Україна нещодавно приєдналася до Міжнародного агентства із відновлювальних джерел енергії. Членство України в Агентстві IRENA дозволить отримувати пільгові кредити на зелену енергетику. Розвиток цієї сфери є серед ключових завдань для інновацій, сформульованих чинним урядом України.
Реклама 👇 Замовити

Південь України невдовзі отримає новий енергетичний об’єкт, що використовуватиме ресурс вітру для створення електроенергії. Ресурс із України, а гроші дає Китай. Миколаївська вітроелектростанція потужністю 500 МВт буде рівноцінна 1 атомному енергоблоку АЕС. Китайська сторона вкладе кошти у будівництво нового об’єкту, повідомляють представники місцевої влади. На часі дізнатися подробиці про старт будівництва та подальші плани інвестора.

Що планує Китай для створення вітроелектростанції на Півдні України

Тилігульська станція стане найпотужнішою вітровою електростанцією у Східній Європі. Вітрова електростанція складатиметься з понад 100 вітроенергетичних установок. Їх планують встановити на території Анатолівської, Краснопільської та Ташинської сільських рад Миколаївської області. Займеться будівництвом Китай. Компанія TBEA International Ltd. вже уклала угоду про початок забудови.

Реалізація проекту дозволить Березанщині залучити значні інвестиції в економіку району та створить нові робочі місця, заявляють представники місцевої влади. Для зведення вітроелектростанції знадобиться близько 500 робітників, а для подальшої підтримки та обслуговування – ще 100 осіб, кажуть сторони реалізації проекту. Згадана вище китайська компанія працює у 60 країнах світу. Там вона зводить та підтримує аналогічні енергетичні потужності.

Нагадаємо, що Україна нещодавно приєдналасяКитай інвестує у найбільшу вітроелектростанцію Східної Європи 1Україна приєдналася до міжнародної енергетичної агенції IRENA до Міжнародного агентства із відновлювальних джерел енергії. Членство України в Агентстві IRENA дозволить отримувати пільгові кредити на «зелену» енергетику. Розвиток цієї сфери є серед ключових завдань для інновацій, сформульованих чинним урядом України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: