Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Україна приєдналася до Міжнародного агентства із відновлювальних джерел енергії

Ukraїna pryjednalasja do Mižnarodnogo agentstva iz vidnovljuvaľnyh džerel energiї

Членство в IRENA дозволить Україні налагоджувати міжнародну співпрацю із іншими країнами в сфері альтернативної енергетики
Členstvo v IRENA dozvolyť Ukraїni nalagodžuvaty mižnarodnu spivpracju iz inšymy kraїnamy v sferi aľternatyvnoї energetyky
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Членство України в Агентстві IRENA дозволить отримувати пільгові кредити на «зелену» енергетику. Чим вигідне Україні членство в IRENA Ратифікація закону «Про приєднання України до Статуту Міжнародного агентства з відновлювальних джерел енергії» дозволить Україні отримувати пільгові кредити. Вони надаються на конкурсній основі під 1-2% терміном до 20 років, включаючи 5-річний пільговий період. Обовязковою при цьому є умова співфінансування 50/50. Україна, крім того, матиме змогу доступу до всієї інформації, яка наявна в Агентстві. Зокрема, буде надано доступ до результатів всіх новітніх досліджень у царині відновлювальної енергетики. Укладена угода про членство дасть змогу Україні налагоджувати міжнародну співпрацю із іншими країнами, вдосконалювати нормативно-правову базу нашої держави щодо альтернативної енергії. Нагадаємо, що новий онлайн-сервіс допоможе українцям створити сонячні станції.

Членство України в Агентстві IRENA дозволить отримувати пільгові кредити на «зелену» енергетику.

Чим вигідне Україні членство в IRENA

Ратифікація закону «Про приєднання України до Статуту Міжнародного агентства з відновлювальних джерел енергії» дозволить Україні отримувати пільгові кредити. Вони надаються на конкурсній основі під 1-2% терміном до 20 років, включаючи 5-річний пільговий період. Обов’язковою при цьому є умова співфінансування 50/50. Україна, крім того, матиме змогу доступу до всієї інформації, яка наявна в Агентстві. Зокрема, буде надано доступ до результатів всіх новітніх досліджень у царині відновлювальної енергетики.

Укладена угода про членство дасть змогу Україні налагоджувати міжнародну співпрацю із іншими країнами, вдосконалювати нормативно-правову базу нашої держави щодо альтернативної енергії.

Нагадаємо, що новий онлайн-сервіс допоможе українцям створити сонячні станції.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: