fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Новий застосунок допоможе знайти пару на основі ДНК

Novyj zastosunok dopomože znajty paru na osnovi DNK
Процес працює з 11 генами, пов'язаними з феромонами та хімічними сигналами, які викликають сексуальний потяг
Proces pracjuje z 11 genamy, pov'jazanymy z feromonamy ta himičnymy sygnalamy, jaki vyklykajuť seksuaľnyj potjag
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Вибір половинки найчастіше пов’язують із уподобаннями, смаками, зовнішністю чи манерою поведінки. Рідше — зі спільними поглядами, смаками, віросповіданням чи етнічною приналежністю. Науковці та розробники цього мобільного додатку вирішили піти іншим шляхом. Вони створили генетичну карту сумісності. Застосунок робить конкретні пари за допомогою поєднання генетичних даних з особистими даними, які наявні у соціальних мережах. На часі дізнатися більше про те, як це працює. Як працює застосунок. Застосунок Pheramor вимагає, щоб всі користувачі відправляли мазок з-за щоки за допомогою спеціального набору. Потім команда внутрішніх вчених вибудовує послідовність генів, повязаних із привабливістю. Останній процес визначає, які користувачі можуть бути сексуально сумісними. Використовують при аналізі і соціальні технології: збирають вподобання із соціальних мереж. Всі ці дані потім і використовуються у спеціальному запатентованому алгоритмі. Нагадаємо, що у Ватикані розробили мобільний додаток для священиків. Щотижня передплатникам пропонуватиметься матеріал для роздумів над недільною Літургією Слова.
Реклама 👇 Замовити

Вибір «половинки» найчастіше пов’язують із уподобаннями, смаками, зовнішністю чи манерою поведінки. Рідше — зі спільними поглядами, смаками, віросповіданням чи етнічною приналежністю. Науковці та розробники цього мобільного додатку вирішили піти іншим шляхом. Вони створили генетичну карту сумісності. Застосунок робить конкретні пари за допомогою поєднання генетичних даних з особистими даними, які наявні у соціальних мережах. На часі дізнатися більше про те, як це працює.

Як працює застосунок

Застосунок Pheramor вимагає, щоб всі користувачі відправляли мазок з-за щоки за допомогою спеціального набору. Потім команда внутрішніх вчених вибудовує послідовність генів, пов’язаних із привабливістю. Останній процес визначає, які користувачі можуть бути сексуально сумісними. Використовують при аналізі і соціальні технології: збирають вподобання із соціальних мереж. Всі ці дані потім і використовуються у спеціальному запатентованому алгоритмі.

Нагадаємо, що у Ватикані розробилиНовий застосунок допоможе знайти пару на основі ДНК 1У Ватикані створили мобільний додаток для духовенства мобільний додаток для священиків. Щотижня передплатникам пропонуватиметься матеріал для роздумів над недільною Літургією Слова.

Теґи: соцмережі
Джерело: The Independent

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: