fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Bitcoin відзначив 9-річчя з моменту створення

Bitcoin vidznačyv 9-riččja z momentu stvorennja
Перший блок в блокчейні Bitcoin було видобуто 9 років тому. Відтоді й починається історія найвідомішої криптовалюти світу. Сьогодні її вартість лише за 1 рік підскочила більше ніж удесятеро, а капіталізація обганяє провідні компанії світу
Peršyj blok v blokčejni Bitcoin bulo vydobuto 9 rokiv tomu. Vidtodi j počynajeťsja istorija najvidomišoї kryptovaljuty svitu. Sogodni її vartisť lyše za 1 rik pidskočyla biľše niž udesjatero, a kapitalizacija obganjaje providni kompaniї svitu
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  3 січня 2009 року — саме в цей день блокчейн Bitcoin отримав свій перший блок: так званий первинний блок № 0. Перша в історії транзакція була здійснена о 18:15 (за серверним часом) і отримала винагороду від видобутку 50 BTC, що становить приблизно 739 312 дол США на 3 січня 2018 року. Що ще варто знати про перший блок Bitcoin. Минуло ще 6 днів, поки другий блок (№1) не був видобутий 9 січня 2009 року. З тих пір вже було видобуто понад півмільйона блоків. На момент написання цієї новини редакцією The Next Web 3 січня 2018-го за Центральноамериканським часом, номер 502349 — це останній видобутий блок. Враховуючи, наскільки зросло споживання електроенергії для видобутку Bitcoin протягом багатьох років, недивно, що винагорода за 1 блок зменшилася до 12,5 BTC. Тим не менш, сьогодні доларовий еквівалент цієї суми коштує набагато більше, ніж 50 BTC 9 років тому. Поява криптовалюти як такої відзначила своє 9-річчя трохи раніше. 31 жовтня 2017 року виповнилося 9 років від моменту, коли таємничий Сатоші Накамото випустив найважливіший теоретичний документ в історії криптовалют — публікацію Bitcoin: електронна система цифрових грошей. З моменту народження Bitcoin у 2009 році криптовалютний ринок зазнав величезного зростання. Зараз на ринку криптовалют їх понад 1 тис видів. Загальний ринковий еквівалент емітованих криптовалют складає $695 млрд. Раніше ми розповідали вам про ситуацію на ринку криптовалют за підсумками III кварталу 2017 року.
Реклама 👇 Замовити

3 січня 2009 року — саме в цей день блокчейн Bitcoin отримав свій перший блок: так званий «первинний блок № 0». Перша в історії транзакція була здійснена о 18:15 (за серверним часом) і отримала винагороду від видобутку 50 BTC, що становить приблизно 739 312 дол США на 3 січня 2018 року.

Що ще варто знати про перший блок Bitcoin

Минуло ще 6 днів, поки другий блок (№1) не був видобутий 9 січня 2009 року. З тих пір вже було видобуто понад півмільйона блоків. На момент написання цієї новини редакцією The Next Web 3 січня 2018-го за Центральноамериканським часом, номер 502349 — це останній видобутий блок. Враховуючи, наскільки зросло споживання електроенергії для видобутку Bitcoin протягом багатьох років, недивно, що винагорода за 1 блок зменшилася до 12,5 BTC. Тим не менш, сьогодні доларовий еквівалент цієї суми коштує набагато більше, ніж 50 BTC 9 років тому.

Поява криптовалюти як такої відзначила своє 9-річчя трохи раніше. 31 жовтня 2017 року виповнилося 9 років від моменту, коли таємничий Сатоші Накамото випустив найважливіший теоретичний документ в історії криптовалют — публікацію «Bitcoin: електронна система цифрових грошей». З моменту народження Bitcoin у 2009 році криптовалютний ринок зазнав величезного зростання. Зараз на ринку криптовалют їх понад 1 тис видів. Загальний ринковий еквівалент емітованих криптовалют складає $695 млрд.

Раніше ми розповідали вам про ситуацію на ринкуBitcoin відзначив 9-річчя з моменту створення 1Bitcoin та всі-всі-всі — ринок криптовалют у III кварталі 2017-го криптовалют за підсумками III кварталу 2017 року.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Джерело: TNW

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: