Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Центр науки у Тернополі об’єднав ІТ-музей та міні-лабораторії

Centr nauky u Ternopoli ob’jednav IT-muzej ta mini-laboratoriї

Муніципальний центр науки об’єднав ІТ-музей та міні-лабораторії. Відтепер там працюватимуть молоді науковці  
Municypaľnyj centr nauky ob’jednav IT-muzej ta mini-laboratoriї. Vidteper tam pracjuvatymuť molodi naukovci  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Колись це був дитячий магазин. А сьогодні тут – унікальні експонати та засоби науки. Скільки витратили коштів на запуск музею. Науковий музей займає площу майже 620 м². У планах – зробити сучасні лабораторії, дати можливість поєднувати теорію з практикою. На реалізацію проекту витратили 1 млн грн. Ці кошти було використано на основу проекту. 30 експонатів центру виготовили в Харкові, 5 установок та методичну допомогу пообіцяли у польському Центрі науки ім. Коперніка. Серед представленого – дошка Гальтона і зоотроп Едмарка, самокерований робот і арфа без струн. Реалізація проекту тривала більше року. Як результат – тернопільські науковці мають змогу працювати в середмісті Тернополя. Приходити до музею можна з дітьми. Відвідування закладу поки що безкоштовне, невдовзі його планують зробити самоокупним. Нагадаємо, що у Києві відкрили музей комп’ютерів. Основний меседж музею програмного забезпечення і комп’ютерів: розробка тих пристроїв, якими ми зараз активно користуємося та які змінили світ, розпочалася давно. Вхід у музей також вільний.  

Колись це був дитячий магазин. А сьогодні тут – унікальні експонати та засоби науки.

Скільки витратили коштів на запуск музею

Науковий музей займає площу майже 620 м². У планах – зробити сучасні лабораторії, дати можливість поєднувати теорію з практикою. На реалізацію проекту витратили 1 млн грн. Ці кошти було використано на основу проекту.

30 експонатів центру виготовили в Харкові, 5 установок та методичну допомогу пообіцяли у польському Центрі науки ім. Коперніка. Серед представленого – дошка Гальтона і зоотроп Едмарка, самокерований робот і арфа без струн. Реалізація проекту тривала більше року. Як результат – тернопільські науковці мають змогу працювати в середмісті Тернополя.

Приходити до музею можна з дітьми. Відвідування закладу поки що безкоштовне, невдовзі його планують зробити самоокупним.

Нагадаємо, що у Києві відкрили музей комп’ютерів. Основний меседж музею програмного забезпечення і комп’ютерів: розробка тих пристроїв, якими ми зараз активно користуємося та які змінили світ, розпочалася давно. Вхід у музей також вільний.

 

Джерело: 0352

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

1 коментар

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1

Vpered Ternopil!!! Male misto, ale z kreatyvnymy liudmy.

Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: