Основний меседж музею програмного забезпечення і комп’ютерів: розробка тих пристроїв, якими ми зараз активно користуємося та які змінили світ, розпочалася давно. Вхід у музей вільний. На часі дізнатися більше про його експозицію та умови відвідування.
Що є в музеї
Колекцію рідкісних пристроїв збирали впродовж 3 років. Так, до експозиції музею наразі увійшли, серед інших, і такі речі:
- комп’ютер Apple II, створений Стівом Возняком і Стівом Джобсом ще в 1977 році;
- перший комерційно успішний ноутбук — 12-кілограмовий Osborne 1;
- комп’ютер BBC для «підвищення комп’ютерної грамотності» серед широкого кола користувачів;
- близько 10 розробок 1970-80-х років;
- комп’ютер з «Книги рекордів Гіннеса» – Commodore 64;
- станція, за допомогою якої графічні дизайнери створили майстра Йода із «Зоряних Воєн» тощо.
Також у новоствореному музеї можна знайти приставку 1995 року випуску. У ній вперше був застосований ефект віртуальної реальності. Є у музеї і перша модель iPhone і окуляри доповненої реальності від компанії Microsoft. Формування експозиції наразі не закінчене — досі тривають пошуки техніки з минулого століття та підготовка до окремої виставки, присвяченій розвитку смартфонів. Виставка триватиме з понеділка по суботу на першому поверсі бізнес-центру DNK. Вхід – безкоштовний.
Нагадаємо, що створитиУ Тернополі відкриють «Центр науки» та IT-музей «Центр науки» та ІТ-музей хочуть і в Тернополі. Відвідавши його, батьки та діти зможуть поекспериментувати, оскільки там планують обладнати спеціальні лабораторії та майстерні.
Вже понад три роки ми розповідаємо вам про нові можливості. Будемо вдячні за підтримку!
Додати коментар