fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У Києві відкрили музей комп’ютерів

U Kyjevi vidkryly muzej komp’juteriv
Троє активістів змогли зібрати у музей більше сотні технічних пристроїв – від одного зі стартових проектів Стіва Джобса до найновішого шолома доповненої реальності Microsoft HoloLens  
Troje aktyvistiv zmogly zibraty u muzej biľše sotni tehničnyh prystroїv – vid odnogo zi startovyh proektiv Stiva Džobsa do najnovišogo šoloma dopovnenoї reaľnosti Microsoft HoloLens  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Основний меседж музею програмного забезпечення і компютерів: розробка тих пристроїв, якими ми зараз активно користуємося та які змінили світ, розпочалася давно. Вхід у музей вільний. На часі дізнатися більше про його експозицію та умови відвідування. Що є в музеї. Колекцію рідкісних пристроїв збирали впродовж 3 років. Так, до експозиції музею наразі увійшли, серед інших, і такі речі: компютер Apple II, створений Стівом Возняком і Стівом Джобсом ще в 1977 році; перший комерційно успішний ноутбук — 12-кілограмовий Osborne 1; компютер BBC для підвищення компютерної грамотності серед широкого кола користувачів; близько 10 розробок 1970-80-х років; компютер з Книги рекордів Гіннеса – Commodore 64; станція, за допомогою якої графічні дизайнери створили майстра Йода із Зоряних Воєн тощо. Також у новоствореному музеї можна знайти приставку 1995 року випуску. У ній вперше був застосований ефект віртуальної реальності. Є у музеї і перша модель iPhone і окуляри доповненої реальності від компанії Microsoft. Формування експозиції наразі не закінчене — досі тривають пошуки техніки з минулого століття та підготовка до окремої виставки, присвяченій розвитку смартфонів. Виставка триватиме з понеділка по суботу на першому поверсі бізнес-центру DNK. Вхід – безкоштовний. Нагадаємо, що створити Центр науки та ІТ-музей хочуть і в Тернополі. Відвідавши його, батьки та діти зможуть поекспериментувати, оскільки там планують обладнати спеціальні лабораторії та майстерні.
Реклама 👇 Замовити

Основний меседж музею програмного забезпечення і комп’ютерів: розробка тих пристроїв, якими ми зараз активно користуємося та які змінили світ, розпочалася давно. Вхід у музей вільний. На часі дізнатися більше про його експозицію та умови відвідування.

Що є в музеї

Колекцію рідкісних пристроїв збирали впродовж 3 років. Так, до експозиції музею наразі увійшли, серед інших, і такі речі:

  • комп’ютер Apple II, створений Стівом Возняком і Стівом Джобсом ще в 1977 році;
  • перший комерційно успішний ноутбук — 12-кілограмовий Osborne 1;
  • комп’ютер BBC для «підвищення комп’ютерної грамотності» серед широкого кола користувачів;
  • близько 10 розробок 1970-80-х років;
  • комп’ютер з «Книги рекордів Гіннеса» – Commodore 64;
  • станція, за допомогою якої графічні дизайнери створили майстра Йода із «Зоряних Воєн» тощо.

Також у новоствореному музеї можна знайти приставку 1995 року випуску. У ній вперше був застосований ефект віртуальної реальності. Є у музеї і перша модель iPhone і окуляри доповненої реальності від компанії Microsoft. Формування експозиції наразі не закінчене — досі тривають пошуки техніки з минулого століття та підготовка до окремої виставки, присвяченій розвитку смартфонів. Виставка триватиме з понеділка по суботу на першому поверсі бізнес-центру DNK. Вхід – безкоштовний.

Нагадаємо, що створитиУ Києві відкрили музей комп’ютерів 1У Тернополі відкриють «Центр науки» та IT-музей «Центр науки» та ІТ-музей хочуть і в Тернополі. Відвідавши його, батьки та діти зможуть поекспериментувати, оскільки там планують обладнати спеціальні лабораторії та майстерні.

Джерело: Newwest.media

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: