Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Турецька компанія побудує вітрову електростанцію на Півдні Україні

Turećka kompanija pobuduje vitrovu elektrostanciju na Pivdni Ukraїni

Компанія VERO Construction & EnergyAS (Туреччина) інвестує €800 млн в проект альтернативної енергетики – вітрову станцію  
Kompanija VERO Construction & EnergyAS (Tureččyna) investuje €800 mln v proekt aľternatyvnoї energetyky – vitrovu stanciju  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Турки мають намір побудувати у Херсонській області вітрову електростанцію. Якою потужності електростанцію планують побудувати. Планується будівництво вітроелектростанції потужністю близько 500 МВт. Також розглядається розміщення додаткової сонячної електростанції на території Сиваської селищної ради. Турецька компанія також планує будівництво заводу з виробництва обладнання й комплектуючих для вітроелектростанцій. Виробництво впроваджуватимуть за новітніми технологіями на території Олешківського району Херсонської області. Компанія інвестує €800 млн у проект. Нагадаємо, що у Західній Україні нещодавно відкрили найбільшу в регіоні сонячну електростанцію. Електростанцію складено на основі із 3705 модулів. Потужність кожного складає 270 Вт.

Турки мають намір побудувати у Херсонській області вітрову електростанцію.

Якою потужності електростанцію планують побудувати

Планується будівництво вітроелектростанції потужністю близько 500 МВт. Також розглядається розміщення додаткової сонячної електростанції на території Сиваської селищної ради. Турецька компанія також планує будівництво заводу з виробництва обладнання й комплектуючих для вітроелектростанцій. Виробництво впроваджуватимуть за новітніми технологіями на території Олешківського району Херсонської області. Компанія інвестує €800 млн у проект.

Нагадаємо, що у Західній Україні нещодавно відкрили найбільшу в регіоні сонячну електростанцію. Електростанцію складено на основі із 3705 модулів. Потужність кожного складає 270 Вт.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: