fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У Західній Україні відкрито найбільшу в регіоні сонячну електростанцію

U Zahidnij Ukraїni vidkryto najbiľšu v regioni sonjačnu elektrostanciju
У селі Малехів Жовківського району на Львівщині запустили нову сонячну електростанцію потужністю 1000 кВт  
U seli Malehiv Žovkivśkogo rajonu na Lvivščyni zapustyly novu sonjačnu elektrostanciju potužnistju 1000 kVt  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  У планах команди, що запустила електростанцію, – нарощення потужності до 2,5 МВт в 2018 році. Що відомо про нову сонячну електростанцію. Електростанція складається із 3705 модулів. Потужність кожного складає 270 Вт. Окупність сонячної електростанції Лео-Солар-Енерджі – приблизно 6 років. Загальна сума залучених інвестицій на будівництво сонячної електростанції на Львівщині склала 30 млн грн. У Львівській ОДА наголосили, що нова сонячна електростанція збільшить долю альтернативної енергії в електроенергетиці України та знизить рівень використання вуглеводневих енергоносіїв під виробництва електричної енергії. Нагадаємо, що США та Люксембург вирішили інвестувати у вітрову енергетику в Запоріжжі. Заплановані інвестиції складають близько €466 млн. Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман підкреслив, що це рішення є переломним для енергетичного сектору України, оскільки стосується посилення енергетичної безпеки країни. Воно є першим подібним рішенням для нашої держави, зазначив очільник українського уряду. Додамо, що OPIC — це агентство при урядових структурах Сполучених Штатів Америки. Серед ключових його завдань є також  сприяння американському бізнесу на нових ринках країн, що розвиваються. Проект є розробкою люксембурзької компанії EuroCape New Energy.
Реклама 👇 Замовити

У планах команди, що запустила електростанцію, – нарощення потужності до 2,5 МВт в 2018 році.

Що відомо про нову сонячну електростанцію

Електростанція складається із 3705 модулів. Потужність кожного складає 270 Вт. Окупність сонячної електростанції «Лео-Солар-Енерджі» – приблизно 6 років. Загальна сума залучених інвестицій на будівництво сонячної електростанції на Львівщині склала 30 млн грн. У Львівській ОДА наголосили, що нова сонячна електростанція збільшить долю альтернативної енергії в електроенергетиці України та знизить рівень використання вуглеводневих енергоносіїв під виробництва електричної енергії.

Нагадаємо, що США та Люксембург вирішили інвестуватиУ Західній Україні відкрито найбільшу в регіоні сонячну електростанцію 1США та Люксембург інвестують у вітроенергетику у Запоріжжі у вітрову енергетику в Запоріжжі. Заплановані інвестиції складають близько €466 млн. Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман підкреслив, що це рішення є переломним для енергетичного сектору України, оскільки стосується посилення енергетичної безпеки країни. Воно є першим подібним рішенням для нашої держави, зазначив очільник українського уряду. Додамо, що OPIC — це агентство при урядових структурах Сполучених Штатів Америки. Серед ключових його завдань є також  сприяння американському бізнесу на нових ринках країн, що розвиваються. Проект є розробкою люксембурзької компанії EuroCape New Energy.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: