fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Штучний інтелект зможе викрити брехню в суді

Štučnyj intelekt zmože vykryty brehnju v sudi
У США створили систему штучного інтелекту DARE, яка може розпізнати брехню підсудного за його обличчям і голосом
U SŠA stvoryly systemu štučnogo intelektu DARE, jaka može rozpiznaty brehnju pidsudnogo za jogo oblyččjam i golosom
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Розробники відзначають, що штучний інтелект справляється з цим завданням краще за людей. Яка міміка вказує на брехню. Команда з Університету штату Меріленда і Коледжу Дартмута навчила штучний інтелект розпізнавати пять невеликих змін в виразі обличчя людей. Якщо хтось бреше, тов він хмуриться, піднімає брови, підвертає губу, випинає губу та повертає голову. Програма оцінила правдивість показань на 15 відеозаписах із залів судових засідань. Під час випробувань програма в 92% випадків правильно визначала брехню у відповідях на запитання в суді. Для людей цей показник становив 81 відсоток. Експерти відзначають, що в перспективі під час судових засідань DARE може стати відмінною заміною детектора брехні, тобто поліграфа, використання якого не завжди зручно. Нагадаємо: штучний інтелект Facebook зможе запобігати самогубствам. Якщо хтось із користувачів оприлюднює думки стосовно того, аби накласти на себе руки, соцмережа ідентифікуватиме такі пости та допомагатиме адміністраторам у якнайшвидшому реагуванні.
Реклама 👇 Замовити

Розробники відзначають, що штучний інтелект справляється з цим завданням краще за людей.

Яка міміка вказує на брехню

Команда з Університету штату Меріленда і Коледжу Дартмута навчила штучний інтелект розпізнавати п’ять невеликих змін в виразі обличчя людей. Якщо хтось бреше, тов він хмуриться, піднімає брови, підвертає губу, випинає губу та повертає голову. Програма оцінила правдивість показань на 15 відеозаписах із залів судових засідань. Під час випробувань програма в 92% випадків правильно визначала брехню у відповідях на запитання в суді. Для людей цей показник становив 81 відсоток. Експерти відзначають, що в перспективі під час судових засідань DARE може стати відмінною заміною детектора брехні, тобто поліграфа, використання якого не завжди зручно.

Нагадаємо: штучний інтелект Facebook зможе запобігатиШтучний інтелект зможе викрити брехню в суді 1Штучний інтелект Facebook запобігатиме самогубствам самогубствам. Якщо хтось із користувачів оприлюднює думки стосовно того, аби накласти на себе руки, соцмережа ідентифікуватиме такі пости та допомагатиме адміністраторам у якнайшвидшому реагуванні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: