fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Штучний інтелект Facebook запобігатиме самогубствам

Štučnyj intelekt Facebook zapobigatyme samogubstvam
CEO Facebook заявив, що технології штучного інтелекту, які використовує соціальна мережа, запобігатимуть спробам самогубства та надаватимуть допомогу людям зі складними життєвими обставинами чи у стресовому емоційному стані
CEO Facebook zajavyv, ščo tehnologiї štučnogo intelektu, jaki vykorystovuje sociaľna mereža, zapobigatymuť sprobam samogubstva ta nadavatymuť dopomogu ljudjam zi skladnymy žyttjevymy obstavynamy čy u stresovomu emocijnomu stani
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Як працюватиме нова технологія. Починаючи з 27 листопада 2017-го, команда Facebook розпочинає розгортання набору інструментів, в які входить і штучний інтелект, для запобігання спробам вкоротити собі віку. Якщо хтось із користувачів оприлюднює думки стосовно того, аби накласти на себе руки, соцмережа ідентифікуватиме такі пости та допомагатиме адміністраторам у якнайшвидшому реагуванні. За минулий місяць, за словами Марка Цукерберґа, штучний інтелект допоміг попередити понад 100 випадків суїцидальних настроїв у користувачів. За словами очільника найбільшої соцмережі планети, усі побоювання щодо можливої шкоди від штучного інтелекту є марними, поки ця технологія допомагає рятувати людські життя не в майбутньому, а вже сьогодні. Компанія працюватиме над покращенням доступних інструментів для розпізнавання сигналів та коментарів, що уточнюватимуть емоційний та фізичний стан користувача, який потрапив до групи ризику. В майбутньому обіцяють побудувати AI, котрий також розпізнаватиме та допомагатиме у випадках цькування (в тому числі — через інтернет) та розпалювання ворожнечі щодо окремих осіб, соціальних чи етнічних груп. Як надалі розвиватиметься проект. У подоланні проблеми самогубств серед молоді компанія Facebook тісно співпрацюватиме із міжнародною ініціативою Save.org, американською лінією життя National Suicide Prevention Lifeline 1-800-273-TALK (8255), організацією Forefront Suicide Prevent та низкою інших структур, які займаються психологічною допомогою родинам та людям, котрі потрапили до складних життєвих обставин. Раніше ми розповідали про те, як соціальні мережі змінюють життя підлітків та дорослих.
Реклама 👇 Замовити

Як працюватиме нова технологія

Починаючи з 27 листопада 2017-го, команда Facebook розпочинає розгортання набору інструментів, в які входить і штучний інтелект, для запобігання спробам вкоротити собі віку. Якщо хтось із користувачів оприлюднює думки стосовно того, аби накласти на себе руки, соцмережа ідентифікуватиме такі пости та допомагатиме адміністраторам у якнайшвидшому реагуванні. За минулий місяць, за словами Марка Цукерберґа, штучний інтелект допоміг попередити понад 100 випадків суїцидальних настроїв у користувачів.

За словами очільника найбільшої соцмережі планети, усі побоювання щодо можливої шкоди від штучного інтелекту є марними, поки ця технологія допомагає рятувати людські життя не в майбутньому, а вже сьогодні.

Компанія працюватиме над покращенням доступних інструментів для розпізнавання сигналів та коментарів, що уточнюватимуть емоційний та фізичний стан користувача, який потрапив до групи ризику. В майбутньому обіцяють побудувати AI, котрий також розпізнаватиме та допомагатиме у випадках цькування (в тому числі — через інтернет) та розпалювання ворожнечі щодо окремих осіб, соціальних чи етнічних груп.

Як надалі розвиватиметься проект

У подоланні проблеми самогубств серед молоді компанія Facebook тісно співпрацюватиме із міжнародною ініціативою Save.org, американською «лінією життя» National Suicide Prevention Lifeline ‘1-800-273-TALK (8255)’, організацією Forefront Suicide Prevent та низкою інших структур, які займаються психологічною допомогою родинам та людям, котрі потрапили до складних життєвих обставин.

Раніше ми розповідали про те, як соціальні мережі змінюють життяШтучний інтелект Facebook запобігатиме самогубствам 1Самотність в Мережі — про Facebook та потребу спілкування підлітків та дорослих.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: