Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

США та Люксембург інвестують у вітроенергетику у Запоріжжі

SŠA ta Ljuksemburg investujuť u vitroenergetyku u Zaporižži

Рада директорів Корпорації закордонних приватних інвестицій (OPIC) затвердила проект фінансування будівництва вітряної електростанції в Запорізькій області  
Rada dyrektoriv Korporaciї zakordonnyh pryvatnyh investycij (OPIC) zatverdyla proekt finansuvannja budivnyctva vitrjanoї elektrostanciї v Zaporiźkij oblasti  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  OPIC — це агентство при уряді США, в завдання якого входить сприяння американському бізнесу на нових ринках, що розвиваються. Проект є розробкою люксембурзької компанії ЮроКейп Нью Енерджи (EuroCape New Energy). Саме вони фінансують будівництво вітряної електростанції. Яка потужність вітряної електростанції. Рішення OPIC відкриває шлях до розробки, будівництва та експлуатації першої фази проекту – в 225 МВт при загальній запланованої потужності у 500 МВт. Заплановані інвестиції складають близько €466 млн. Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман підкреслив, що це рішення є переломним для енергетичного сектору України, оскільки стосується посилення енергетичної безпеки країни. Воно є першим подібним рішенням для нашої держави. Додамо, що OPIC — це агентство при уряді США, в завдання якого входить сприяння американському бізнесу на нових ринках, що розвиваються. Проект є розробкою люксембурзької компанії EuroCape New Energy. Нагадаємо, що Данія готова інвестувати у будівництво сонячної електростанції на Житомирщині. Better Energy може стати першою, хто реалізує будівництво сонячної електростанції потужністю 19 МВт на Житомирщині.

OPIC — це агентство при уряді США, в завдання якого входить сприяння американському бізнесу на нових ринках, що розвиваються. Проект є розробкою люксембурзької компанії ЮроКейп Нью Енерджи (EuroCape New Energy). Саме вони фінансують будівництво вітряної електростанції.

Яка потужність вітряної електростанції

Рішення OPIC відкриває шлях до розробки, будівництва та експлуатації першої фази проекту – в 225 МВт при загальній запланованої потужності у 500 МВт. Заплановані інвестиції складають близько €466 млн. Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман підкреслив, що це рішення є переломним для енергетичного сектору України, оскільки стосується посилення енергетичної безпеки країни. Воно є першим подібним рішенням для нашої держави. Додамо, що OPIC — це агентство при уряді США, в завдання якого входить сприяння американському бізнесу на нових ринках, що розвиваються. Проект є розробкою люксембурзької компанії EuroCape New Energy.

Нагадаємо, що Данія готова інвестувати у будівництво сонячної електростанції на Житомирщині. Better Energy може стати першою, хто реалізує будівництво сонячної електростанції потужністю 19 МВт на Житомирщині.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: