fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

США та Люксембург інвестують у вітроенергетику у Запоріжжі

SŠA ta Ljuksemburg investujuť u vitroenergetyku u Zaporižži
Рада директорів Корпорації закордонних приватних інвестицій (OPIC) затвердила проект фінансування будівництва вітряної електростанції в Запорізькій області  
Rada dyrektoriv Korporaciї zakordonnyh pryvatnyh investycij (OPIC) zatverdyla proekt finansuvannja budivnyctva vitrjanoї elektrostanciї v Zaporiźkij oblasti  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Розвиток зеленої енергетики в українських регіонах триває. Нові закордонні інвестори мають намір посприяти створенню вітрових електростанцій. В якості цільового регіону цього разу обрали Запоріжя. OPIC — це агентство при уряді США, в завдання якого входить сприяння американському бізнесу на нових ринках, що розвиваються. Проект є розробкою люксембурзької компанії ЮроКейп Нью Енерджи (EuroCape New Energy). Саме вони фінансують будівництво вітряної електростанції. На часі дізнатися подробиці про новий енергетичний проект на українських теренах. Яка потужність вітряної електростанції. Рішення OPIC відкриває шлях до розробки, будівництва та експлуатації першої фази проекту. Об’єкт матиме потужність у 225 МВт при загальній запланованої потужності у 500 МВт. Заплановані інвестиції складають близько €466 млн. Премєр-міністр України Володимир Гройсман підкреслив, що це рішення є переломним для енергетичного сектору України, оскільки стосується посилення енергетичної безпеки країни. Воно є першим подібним рішенням для нашої держави, зазначив очільник українського уряду. Додамо, що OPIC — це агентство при урядових структурах Сполучених Штатів Америки. Серед ключових його завдань є також  сприяння американському бізнесу на нових ринках країн, що розвиваються. Проект є розробкою люксембурзької компанії EuroCape New Energy. Нагадаємо, раніше ми інформували, що Данія готова інвестувати у будівництво сонячної електростанції на Житомирщині. Better Energy може стати першою, хто реалізує будівництво сонячної електростанції потужністю 19 МВт у цьому регіоні.
Реклама 👇 Замовити

Розвиток «зеленої» енергетики в українських регіонах триває. Нові закордонні інвестори мають намір посприяти створенню вітрових електростанцій. В якості цільового регіону цього разу обрали Запоріжя. OPIC — це агентство при уряді США, в завдання якого входить сприяння американському бізнесу на нових ринках, що розвиваються. Проект є розробкою люксембурзької компанії ЮроКейп Нью Енерджи (EuroCape New Energy). Саме вони фінансують будівництво вітряної електростанції. На часі дізнатися подробиці про новий енергетичний проект на українських теренах.

Яка потужність вітряної електростанції

Рішення OPIC відкриває шлях до розробки, будівництва та експлуатації першої фази проекту. Об’єкт матиме потужність у 225 МВт при загальній запланованої потужності у 500 МВт. Заплановані інвестиції складають близько €466 млн. Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман підкреслив, що це рішення є переломним для енергетичного сектору України, оскільки стосується посилення енергетичної безпеки країни. Воно є першим подібним рішенням для нашої держави, зазначив очільник українського уряду. Додамо, що OPIC — це агентство при урядових структурах Сполучених Штатів Америки. Серед ключових його завдань є також  сприяння американському бізнесу на нових ринках країн, що розвиваються. Проект є розробкою люксембурзької компанії EuroCape New Energy.

Нагадаємо, раніше ми інформували, що Данія готова інвестуватиСША та Люксембург інвестують у вітроенергетику у Запоріжжі 1Данія інвестує в будівництво сонячної електростанції на Житомирщині у будівництво сонячної електростанції на Житомирщині. Better Energy може стати першою, хто реалізує будівництво сонячної електростанції потужністю 19 МВт у цьому регіоні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: