fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Facebook дозволить «заморожувати» нецікаві теми, сторінки та людей

Facebook dozvolyť «zamorožuvaty» necikavi temy, storinky ta ljudej
Соціальна мережа має намір дати більше контролю за контентом самим користувачам. Для цього у Facebook запускають нову опцію
Sociaľna mereža maje namir daty biľše kontrolju za kontentom samym korystuvačam. Dlja ćogo u Facebook zapuskajuť novu opciju
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  З другої половини грудня 2017 року Facebook запускає опцію під назвою Snooze. Вона дасть користувачам можливість тимчасово припинити відстеження особи, сторінки чи групи протягом 30 днів. Як скористатися новою опцією від Facebook. Вибравши Snooze у спадному меню, розташованому у верхньому правому куті публікації, ви не бачитимете вміст від цих користувачів, сторінок або груп у вашому каналі новин за обраний період часу. В компанії Марка Цукерберґа кажуть, що нова функція допоможе без потреби видалятися з друзів повністю ігнорувати контент від користувачів чи сторінок, які вас тимчасово дратують із певних особистих причин. При цьому ігноровані користувачі та спільноти не отримуватимуть сповіщення, що ви почали їх ігнорувати. Раніше стало відомо про плани соцмережі запустити пре-роли для відео у Facebook на початку 2018 року.
Реклама 👇 Замовити

З другої половини грудня 2017 року Facebook запускає опцію під назвою Snooze. Вона дасть користувачам можливість тимчасово припинити відстеження особи, сторінки чи групи протягом 30 днів.

Як скористатися новою опцією від Facebook

Вибравши Snooze у спадному меню, розташованому у верхньому правому куті публікації, ви не бачитимете вміст від цих користувачів, сторінок або груп у вашому каналі новин за обраний період часу.

В компанії Марка Цукерберґа кажуть, що нова функція допоможе без потреби «видалятися» з друзів повністю ігнорувати контент від користувачів чи сторінок, які вас тимчасово дратують із певних особистих причин. При цьому ігноровані користувачі та спільноти не отримуватимуть сповіщення, що ви почали їх ігнорувати.

Раніше стало відомо про плани соцмережі запустити пре-ролиFacebook дозволить «заморожувати» нецікаві теми, сторінки та людей 1Facebook запускає рекламні пре-роли для відео у соцмережі для відео у Facebook на початку 2018 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: