fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Facebook запускає рекламні пре-роли для відео у соцмережі

Facebook zapuskaje reklamni pre-roly dlja video u socmereži
Найпопулярніша соцмережа планети оголосила про декілька нових способів монетизації медіаконтенту. Зокрема у відеороликах на Facebook з’являться рекламні пре-роли
Najpopuljarniša socmereža planety ogolosyla pro dekiľka novyh sposobiv monetyzaciї mediakontentu. Zokrema u videorolykah na Facebook z’javljaťsja reklamni pre-roly
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  У 2018 році Facebook запустить пре-роли для користувачів соцмережі, які проактивно споживають відеоконтент. В першу чергу новий інструмент монетизації діятиме для тематичної вкладки Watch. У компанії зауважують, що в загальній стрічці новин цей інструмент монетизації відеороликів працює не надто вдало. Натомість у розділі Watch ефективність такого способу монетизації вища, бо там люди цілеспрямовано переглядають відеоконтент. Які інші інструменти монетизації для медіа у Facebook вже є. Соцмережа вже пропонує рекламодвацям та відеоблогерам створення брендованого контенту із спонсорством від рекламодавців. Інший спосіб монетизації відео — це переривання процесу відтворення рекламними вставками. Із січня 2018 року рекламні вставки під назвою Ad Breaks будуть застосовуватися для тематичних серій, відео та передач тривалістю понад 3 хв для кожної серії. Також додавання рекламних вставок планують запровадити для трансляцій наживо, якими користуються як знаменитості та популярні відеоблогери, так і окремі бренди, спільноти та інтернет-ресурси. Раніше ми розповідали вам про те, як Facebook планує розвивати спеціальний месенджер для дітей.
Реклама 👇 Замовити

У 2018 році Facebook запустить пре-роли для користувачів соцмережі, які проактивно споживають відеоконтент. В першу чергу новий інструмент монетизації діятиме для тематичної вкладки Watch. У компанії зауважують, що в загальній стрічці новин цей інструмент монетизації відеороликів працює не надто вдало. Натомість у розділі Watch ефективність такого способу монетизації вища, бо там люди цілеспрямовано переглядають відеоконтент.

Які інші інструменти монетизації для медіа у Facebook вже є

Соцмережа вже пропонує рекламодвацям та відеоблогерам створення брендованого контенту із спонсорством від рекламодавців. Інший спосіб монетизації відео — це переривання процесу відтворення рекламними вставками. Із січня 2018 року рекламні вставки під назвою Ad Breaks будуть застосовуватися для тематичних серій, відео та передач тривалістю понад 3 хв для кожної серії. Також додавання рекламних вставок планують запровадити для трансляцій наживо, якими користуються як знаменитості та популярні відеоблогери, так і окремі бренди, спільноти та інтернет-ресурси.

Раніше ми розповідали вам про те, як Facebook плануєFacebook запускає рекламні пре-роли для відео у соцмережі 1Facebook запустив дитячий Messenger розвивати спеціальний месенджер для дітей.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: