fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Airbnb запропонує віртуальні тури для користувачів

Airbnb zaproponuje virtuaľni tury dlja korystuvačiv
Популярна платформа винаймання житла у різних містах планети Airbnb анонсувала у своєму блозі нову технологію віртуальних турів для користувачів, котрі обирають житло для оренди та місто для відвідування. На думку команди сервісу, це має сприяти зростанню популярності туризму у його сучасному форматі
Populjarna platforma vynajmannja žytla u riznyh mistah planety Airbnb anonsuvala u svojemu blozi novu tehnologiju virtuaľnyh turiv dlja korystuvačiv, kotri obyrajuť žytlo dlja orendy ta misto dlja vidviduvannja. Na dumku komandy servisu, ce maje spryjaty zrostannju populjarnosti turyzmu u jogo sučasnomu formati
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Сервіс оренди житла Airbnb розширить можливості для гостей, власників житла та локальних спільнот за рахунок використання доповненої реальності та віртуальних екскурсій. Онлайн-сервіс дасть змогу переглядати помешкання так, неначе користувач прогулюється ними зсередини. Чому Airbnb іде на цей крок. За словами представників сервісу, розвиток туризму, мобільного інтернету та супутніх сервісів дав змогу побачити не лише мегаполіси чи великі мережі готелів. Тепер користувачів цікавить не лише якість проживання в обраному помешканні, але й вид із вікна, стан локальної інфраструктури, розташування поблизу ква’ярень, магазинів, культурних чи розважальних центрів. Відтак виникла потреба показати все так, ніби потенційний турист вже перебуває в обраному місті та місці. Використання інструментів віртуальної реальності та мобільних платформ дає змогу зробити цей процес зручнішим для користувачів, додають у компанії. Для цього використано зйомку 3D-об’єктивами та можливості фотодокументування із лінзами з коловим та панорамним оглядом. Раніше ми розповідали про плани Airbnb та VICE запустити оригінальний проект із популяризації світового туризму.
Реклама 👇 Замовити

Сервіс оренди житла Airbnb розширить можливості для гостей, власників житла та локальних спільнот за рахунок використання доповненої реальності та віртуальних екскурсій. Онлайн-сервіс дасть змогу переглядати помешкання так, неначе користувач прогулюється ними зсередини.

Чому Airbnb іде на цей крок

За словами представників сервісу, розвиток туризму, мобільного інтернету та супутніх сервісів дав змогу побачити не лише мегаполіси чи великі мережі готелів. Тепер користувачів цікавить не лише якість проживання в обраному помешканні, але й вид із вікна, стан локальної інфраструктури, розташування поблизу ква’ярень, магазинів, культурних чи розважальних центрів. Відтак виникла потреба «показати» все так, ніби потенційний турист вже перебуває в обраному місті та місці.

Використання інструментів віртуальної реальності та мобільних платформ дає змогу зробити цей процес зручнішим для користувачів, додають у компанії. Для цього використано зйомку 3D-об’єктивами та можливості фотодокументування із лінзами з коловим та панорамним оглядом.

Раніше ми розповідали про плани Airbnb та VICE запуститиAirbnb запропонує віртуальні тури для користувачів 1Vice та Airbnb започаткують оригінальний туристичний проект оригінальний проект із популяризації світового туризму.

Джерело: Airbnb

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: