fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Vice та Airbnb започаткують оригінальний туристичний проект

Vice ta Airbnb započatkujuť oryginaľnyj turystyčnyj proekt
Медіакорпорація Vice із США започаткувала партнерський проект із платформою пошуку житла Airbnb. В рамках співпраці компанії відправлять у безкоштовну мандрівку 100 користувачів інтернету — а згодом надаватиме платні послуги такого характеру
Mediakorporacija Vice iz SŠA započatkuvala partnerśkyj proekt iz platformoju pošuku žytla Airbnb. V ramkah spivpraci kompaniї vidpravljať u bezkoštovnu mandrivku 100 korystuvačiv internetu — a zgodom nadavatyme platni poslugy takogo harakteru
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Партнерський проект передбачає безкоштовну мандрівку для перших 100 учасників. Їм буде надано на вибір один із 4 індивідуальних турів. Можна буде познайомитися з субкультурою електронної музики у Кейптауні, побачити наживо нічне та клубне життя LGBTQ-спільноти у Токіо, долучитися до танцювальних субкультур Гарлема або відвідати кабаре та бурлеск-шоу у столиці Франції. Хто може стати учасником чи учасницею проекту від Vice. Згідно із даними Airbnb, до участі в конкурсі допускаються користувачі сайту, які зареєструвалися до 1 вересня 2017 року віком старше 21-го, котрі проживають у Австралії, Великій Британії, Німеччині, Канаді, Мексиці, США, Франції, Південній Африці або Японії. Перший тур буде безкоштовним, решта — платними. Так журналістський корпус Vice хоче долучити аудиторію мандрівників та орендарів Airbnb до нового формату мандрівок та нових локацій. Що дасть ініціатива компаніям-організаторам. Прибуток від реалізації подальших турів отримуватиме платформа Airbnb. Натомість Vice отримає бюджет на рекламну кампанію сайту. Фактично така співпраця буде спецпроектом із нативною рекламою та цікавим відеоконтентом. Враховуючи присутність Airbnb у 80 країнах світу, в компанії кажуть про фактично нескінченне розмаїття маршрутів для подальших мандрівок. Надаватимуть такі тури в рамках спеціальних пакетів Experiences. Їх Airbnb запустила минулоріч. Після купівлі пакету таких послуг турист має змогу стати безпосереднім учасником чи учасницею культурного життя у різних країнах планети. Загальна кількість турів такого штибу від Airbnb складає понад 2,5 тис. Тури доступні до 35 країн світу. Нагадаємо, раніше ми розповідали вам про сайти та платформи, котрі можуть стати альтернативою Airbnb на час мандрівок та відпусток.
Реклама 👇 Замовити

Партнерський проект передбачає безкоштовну мандрівку для перших 100 учасників. Їм буде надано на вибір один із 4 індивідуальних турів. Можна буде познайомитися з субкультурою електронної музики у Кейптауні, побачити наживо нічне та клубне життя LGBTQ-спільноти у Токіо, долучитися до танцювальних субкультур Гарлема або відвідати кабаре та бурлеск-шоу у столиці Франції.

Хто може стати учасником чи учасницею проекту від Vice

Згідно із даними Airbnb, до участі в конкурсі допускаються користувачі сайту, які зареєструвалися до 1 вересня 2017 року віком старше 21-го, котрі проживають у Австралії, Великій Британії, Німеччині, Канаді, Мексиці, США, Франції, Південній Африці або Японії. Перший тур буде безкоштовним, решта — платними. Так журналістський корпус Vice хоче долучити аудиторію мандрівників та орендарів Airbnb до нового формату мандрівок та нових локацій.

Що дасть ініціатива компаніям-організаторам

Прибуток від реалізації подальших турів отримуватиме платформа Airbnb. Натомість Vice отримає бюджет на рекламну кампанію сайту. Фактично така співпраця буде спецпроектом із нативною рекламою та цікавим відеоконтентом. Враховуючи присутність Airbnb у 80 країнах світу, в компанії кажуть про фактично нескінченне розмаїття маршрутів для подальших мандрівок. Надаватимуть такі тури в рамках спеціальних пакетів Experiences. Їх Airbnb запустила минулоріч. Після купівлі пакету таких послуг турист має змогу стати безпосереднім учасником чи учасницею культурного життя у різних країнах планети. Загальна кількість турів такого штибу від Airbnb складає понад 2,5 тис. Тури доступні до 35 країн світу.

Нагадаємо, раніше ми розповідали вам про сайти та платформи, котрі можуть статиVice та Airbnb започаткують оригінальний туристичний проект 1Де зупинитися в сезон відпусток — 5 альтернатив Airbnb альтернативою Airbnb на час мандрівок та відпусток.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: