fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Інвестиції в агросектор в Україні перевищили 40 млрд грн

Investyciї v agrosektor v Ukraїni perevyščyly 40 mlrd grn
У сільському господарстві, мисливстві та пов'язаних з ними послугами за січень-вересень 2017 року освоєно 40,5 млрд грн капітальних інвестицій. Це на 37,8% більше, ніж за аналогічний період минулого року
U siľśkomu gospodarstvi, myslyvstvi ta pov'jazanyh z nymy poslugamy za sičeń-vereseń 2017 roku osvojeno 40,5 mlrd grn kapitaľnyh investycij. Ce na 37,8% biľše, niž za analogičnyj period mynulogo roku
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Капітальні інвестиції — витрати на придбання нових (а також тих, які були у використанні), виготовлення власними силами для власного використання матеріальних і нематеріальних активів; витрати на капітальний ремонт і модернізацію. Як зазначається в повідомленні Міністерства аграрної політики і продовольства України в цілому частка капітальних інвестицій у сільське господарство склала 14,6% від загального обсягу. Як фінансуються капітальні інвестиції в Україні. Головним джерелом фінансування капітальних інвестицій залишаються власні кошти підприємств та організацій, за рахунок яких освоєно в межах 72% загального обсягу. За той самий період, капіталовкладення у виробництво харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів досягли 12,7 млрд грн,. Це — на 7,5% більше, ніж за 9 місяців у 2016 році. В цілому частка капітальних нвестицій в харчову переробку склала 14,6% від загального обсягу таких інвестицій у промисловість. До слова, станом на 1 липня 2017 року в аграрному секторі впроваджується 233 інвестиційних проекти із загальною кошторисною вартістю 36,7 млрд грн. Нагадаємо, раніше ми розповідали про те, що у Черкасах будують біотехнологічний агроіндустріальний парк.

Капітальні інвестиції — витрати на придбання нових (а також тих, які були у використанні), виготовлення власними силами для власного використання матеріальних і нематеріальних активів; витрати на капітальний ремонт і модернізацію. Як зазначається в повідомленні Міністерства аграрної політики і продовольства України в цілому частка капітальних інвестицій у сільське господарство склала 14,6% від загального обсягу.

Як фінансуються капітальні інвестиції в Україні

Головним джерелом фінансування капітальних інвестицій залишаються власні кошти підприємств та організацій, за рахунок яких освоєно в межах 72% загального обсягу.

Інвестиції в агросектор в Україні перевищили 40 млрд грн 1

За той самий період, капіталовкладення у виробництво харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів досягли 12,7 млрд грн,. Це — на 7,5% більше, ніж за 9 місяців у 2016 році. В цілому частка капітальних нвестицій в харчову переробку склала 14,6% від загального обсягу таких інвестицій у промисловість.

До слова, станом на 1 липня 2017 року в аграрному секторі впроваджується 233 інвестиційних проекти із загальною кошторисною вартістю 36,7 млрд грн.

Нагадаємо, раніше ми розповідали про те, що у Черкасах будують біотехнологічнийІнвестиції в агросектор в Україні перевищили 40 млрд грн 2У Черкасах будують біотехнологічний агроіндустріальний парк агроіндустріальний парк.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: