Інвестиції в агросектор в Україні перевищили 40 млрд грн

Čytaty latynkoju
Інвестиції в агросектор в Україні перевищили 40 млрд грн

Капітальні інвестиції — витрати на придбання нових (а також тих, які були у використанні), виготовлення власними силами для власного використання матеріальних і нематеріальних активів; витрати на капітальний ремонт і модернізацію. Як зазначається в повідомленні Міністерства аграрної політики і продовольства України в цілому частка капітальних інвестицій у сільське господарство склала 14,6% від загального обсягу.

Як фінансуються капітальні інвестиції в Україні

Головним джерелом фінансування капітальних інвестицій залишаються власні кошти підприємств та організацій, за рахунок яких освоєно в межах 72% загального обсягу.

За той самий період, капіталовкладення у виробництво харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів досягли 12,7 млрд грн,. Це — на 7,5% більше, ніж за 9 місяців у 2016 році. В цілому частка капітальних нвестицій в харчову переробку склала 14,6% від загального обсягу таких інвестицій у промисловість.

До слова, станом на 1 липня 2017 року в аграрному секторі впроваджується 233 інвестиційних проекти із загальною кошторисною вартістю 36,7 млрд грн.

Нагадаємо, раніше ми розповідали про те, що у Черкасах будують біотехнологічнийУ Черкасах будують біотехнологічний агроіндустріальний парк агроіндустріальний парк.