fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Мати Ілона Маска стане хедлайнеркою бізнес-конференції в Києві

Maty Ilona Maska stane hedlajnerkoju biznes-konferenciї v Kyjevi
30 листопада Мей Маск стане хедлайнеркою бізнес-конференції [email protected], яка вперше відбудеться в Україні. Це міжнародний проект, створений у Великобританії у 2013 році, який об'єднує талановитих, успішних і впливових представниць різних індустрій
30 lystopada Mej Mask stane hedlajnerkoju biznes-konferenciї [email protected], jaka vperše vidbudeťsja v Ukraїni. Ce mižnarodnyj proekt, stvorenyj u Velykobrytaniї u 2013 roci, jakyj ob'jednuje talanovytyh, uspišnyh i vplyvovyh predstavnyć riznyh industrij
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Конференція [email protected] сьогодні є професійним джерелом інформації, створеним для жінок із карєрними амбіціями. У рамках заходу відомі жінки України і світу поділяться своїм ключем до успіху у сфері бізнесу, сімї та балансу між ними. Про що говоритимуть на конференції. Провідною темою конференції буде work&life balance. Також спікерки ділитимуться секретами того, як жінка може обігнати чоловіків у списку Forbes, як займатися улюбленою справою й отримувати максимальний прибуток, як бути супер-мамою і побудувати блискучу карєру тощо. Хто виступатиме на бізнес-конференції. Спікерками [email protected] будуть: Марія Єфросиніна — телеведуча, акторка, громадська діячка, Тійна Медер — лікарка, косметолог, авторка бюті-бестселерів Бюті-Міфи і Наука Краси, Франческа Джонсон — очільниця Global Marketing and PR Karen Millen, Віра Платонова — гендиректорка Mastercard в Україні, Грузії, Молдові і країнах Центральної Азії, Надія Васильєва — гендиректорка Чорноморського Регіону Microsft, Яна Міненко — Голова правління АТ Reanault Україна. Ведучою конференції буде Алла Клименко — тренерка, мотиваційна спікерка, співзасновниця і тренерка проекту Upgrade. Хедлайнеркою конференції заявлено Мей Маск. Мей — не лише мати одного з найбільш відомих підприємців у світі Ілона Маска, але й впливова бізнесвумен, популярний дієтолог і модель із приставкою топ. На рахунку в 69-річної моделі рекламні кампанії для Revlon, CoverGirl, Target і Virgin America, участь у клипі Бейонсе, обкладинки для Time, New York Magazine і Elle Canada, а також контракт із одним із кращих світових модельних агентств IMG Models. Мей Маск веде активний спосіб життя, читає лекції з правильного харчування, бере участь у зйомках для відомих світових брендів і журналів. Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, що у Києві відбудеться Фестиваль живої історії.
Реклама 👇 Замовити

Конференція [email protected] сьогодні є професійним джерелом інформації, створеним для жінок із кар’єрними амбіціями. У рамках заходу відомі жінки України і світу поділяться своїм ключем до успіху у сфері бізнесу, сім’ї та балансу між ними.

Про що говоритимуть на конференції

Провідною темою конференції буде work&life balance. Також спікерки ділитимуться секретами того, як жінка може обігнати чоловіків у списку Forbes, як займатися улюбленою справою й отримувати максимальний прибуток, як бути супер-мамою і побудувати блискучу кар’єру тощо.

Хто виступатиме на бізнес-конференції

Спікерками [email protected] будуть:

  • Марія Єфросиніна — телеведуча, акторка, громадська діячка,
  • Тійна Медер — лікарка, косметолог, авторка б’юті-бестселерів «Б’юті-Міфи» і «Наука Краси»,
  • Франческа Джонсон — очільниця Global Marketing and PR Karen Millen,
  • Віра Платонова — гендиректорка Mastercard в Україні, Грузії, Молдові і країнах Центральної Азії,
  • Надія Васильєва — гендиректорка Чорноморського Регіону Microsft,
  • Яна Міненко — Голова правління АТ «Reanault Україна».

Ведучою конференції буде Алла Клименко — тренерка, мотиваційна спікерка, співзасновниця і тренерка проекту Upgrade.

Мати Ілона Маска стане хедлайнеркою бізнес-конференції в Києві 1

Хедлайнеркою конференції заявлено Мей Маск. Мей — не лише мати одного з найбільш відомих підприємців у світі Ілона МаскаМати Ілона Маска стане хедлайнеркою бізнес-конференції в Києві 2Ілон Маск збудував найбільшу у світі акумуляторну підстанцію, але й впливова бізнесвумен, популярний дієтолог і модель із приставкою «топ». На рахунку в 69-річної моделі рекламні кампанії для Revlon, CoverGirl, Target і Virgin America, участь у клипі Бейонсе, обкладинки для Time, New York Magazine і Elle Canada, а також контракт із одним із кращих світових модельних агентств IMG Models. Мей Маск веде активний спосіб життя, читає лекції з правильного харчування, бере участь у зйомках для відомих світових брендів і журналів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, що у Києві відбудеться ФестивальМати Ілона Маска стане хедлайнеркою бізнес-конференції в Києві 3У Києві відбудеться Фестиваль живої історії живої історії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: