Мати Ілона Маска стане хедлайнеркою бізнес-конференції в Києві

Čytaty latynkoju
Мати Ілона Маска стане хедлайнеркою бізнес-конференції в Києві

Конференція [email protected] сьогодні є професійним джерелом інформації, створеним для жінок із кар’єрними амбіціями. У рамках заходу відомі жінки України і світу поділяться своїм ключем до успіху у сфері бізнесу, сім’ї та балансу між ними.

Про що говоритимуть на конференції

Провідною темою конференції буде work&life balance. Також спікерки ділитимуться секретами того, як жінка може обігнати чоловіків у списку Forbes, як займатися улюбленою справою й отримувати максимальний прибуток, як бути супер-мамою і побудувати блискучу кар’єру тощо.

Хто виступатиме на бізнес-конференції

Спікерками [email protected] будуть:

  • Марія Єфросиніна — телеведуча, акторка, громадська діячка,
  • Тійна Медер — лікарка, косметолог, авторка б’юті-бестселерів «Б’юті-Міфи» і «Наука Краси»,
  • Франческа Джонсон — очільниця Global Marketing and PR Karen Millen,
  • Віра Платонова — гендиректорка Mastercard в Україні, Грузії, Молдові і країнах Центральної Азії,
  • Надія Васильєва — гендиректорка Чорноморського Регіону Microsft,
  • Яна Міненко — Голова правління АТ «Reanault Україна».

Ведучою конференції буде Алла Клименко — тренерка, мотиваційна спікерка, співзасновниця і тренерка проекту Upgrade.

Хедлайнеркою конференції заявлено Мей Маск. Мей — не лише мати одного з найбільш відомих підприємців у світі Ілона МаскаІлон Маск збудував найбільшу у світі акумуляторну підстанцію, але й впливова бізнесвумен, популярний дієтолог і модель із приставкою «топ». На рахунку в 69-річної моделі рекламні кампанії для Revlon, CoverGirl, Target і Virgin America, участь у клипі Бейонсе, обкладинки для Time, New York Magazine і Elle Canada, а також контракт із одним із кращих світових модельних агентств IMG Models. Мей Маск веде активний спосіб життя, читає лекції з правильного харчування, бере участь у зйомках для відомих світових брендів і журналів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, що у Києві відбудеться ФестивальУ Києві відбудеться Фестиваль живої історії живої історії.