fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Український виробник меблів створив AR-застосунок для інтер’єрів

Ukraїnśkyj vyrobnyk mebliv stvoryv AR-zastosunok dlja inter'jeriv
Приміряти меблі за допомогою смартфону та обрати стіл, який пасує вашому навколишньому середовищу — таке рішення пропонують в українській компанії, що виготовляє столи-трансформери. А допоможе у цьому звичайна камера смартфону
Prymirjaty mebli za dopomogoju smartfonu ta obraty stil, jakyj pasuje vašomu navkolyšńomu seredovyšču — take rišennja proponujuť v ukraїnśkij kompaniї, ščo vygotovljaje stoly-transformery. A dopomože u ćomu zvyčajna kamera smartfonu
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Як це працює. Застосунок використовує механізм доповненої реальності (AR). Український вриобник меблів компанія STIYSTIL створила мобільний додаток, що дає змогу потенційним покупцям зрозуміти, як буде виглядати продукція компанії на їхньому робочому місці. Користувач після встановлення та активізації застосунку може обрати модель стола, колір, перевірити конфігурацію та розміщення меблів у вашому приміщенні. Також за його допомогою ви можете пересвідчитися, що обрана вами конфігурація пасуватиме вашим ноутбукам та моніторам при розташуванні столу та зміни його висоти. Як скористатися застосунком. Застосунок створений для iOS на базі технології ARKit від Apple. Для власників iPhone SE, 6s та вище, iPad Pro або iPad 2017 року випуску достатньо лише завантажити його з AppStore. Усю розробку реалізувала компанія TSUKAT. Що варто знати про виробника. STIYSTIL - це львівський виробник ергономічних офісних столів з регулюванням висоти. Столи виготовляються в декількох конфігураціях та варіантах кольору. Така конструкція столу дає змогу працювати стоячи та сидячи. Чергування роботи сидячи та стоячи дозволяє ефективніше проводити час за робочим місцем. Розробники стола також наголошують, що чергування роботи сидячи та стоячи позбавляє проблем із болем в спині та шиї людей, які проводять за комп’ютером увесь робочий день. Раніше ми розповідали вам про кейси використання ARKit у розважальних та освітніх застосунках. Від ігрових до освітніх та дослідницьких проектів — нова технологія охоплює широке коло тем.
Реклама 👇 Замовити

Як це працює

Застосунок використовує механізм доповненої реальності (AR). Український вриобник меблів компанія STIYSTIL створила мобільний додаток, що дає змогу потенційним покупцям зрозуміти, як буде виглядати продукція компанії на їхньому робочому місці. Користувач після встановлення та активізації застосунку може обрати модель стола, колір, перевірити конфігурацію та розміщення меблів у вашому приміщенні. Також за його допомогою ви можете пересвідчитися, що обрана вами конфігурація пасуватиме вашим ноутбукам та моніторам при розташуванні столу та зміни його висоти.

Як скористатися застосунком

Застосунок створений для iOS на базі технології ARKit від Apple. Для власників iPhone SE, 6s та вище, iPad Pro або iPad 2017 року випуску достатньо лише завантажити його з AppStore. Усю розробку реалізувала компанія TSUKAT.

Український виробник меблів створив AR-застосунок для інтер'єрів 1

Що варто знати про виробника

STIYSTIL – це львівський виробник ергономічних офісних столів з регулюванням висоти. Столи виготовляються в декількох конфігураціях та варіантах кольору. Така конструкція столу дає змогу працювати стоячи та сидячи. Чергування роботи сидячи та стоячи дозволяє ефективніше проводити час за робочим місцем. Розробники стола також наголошують, що чергування роботи сидячи та стоячи позбавляє проблем із болем в спині та шиї людей, які проводять за комп’ютером увесь робочий день.

Раніше ми розповідали вам про кейси використанняУкраїнський виробник меблів створив AR-застосунок для інтер'єрів 210 найкрутіших кейсів доповненої реальності із Apple ARKit ARKit у розважальних та освітніх застосунках. Від ігрових до освітніх та дослідницьких проектів — нова технологія охоплює широке коло тем.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: