Український виробник меблів створив AR-застосунок для інтер’єрів

Čytaty latynkoju
Український виробник меблів створив AR-застосунок для інтер’єрів

Як це працює

Застосунок використовує механізм доповненої реальності (AR). Український вриобник меблів компанія STIYSTIL створила мобільний додаток, що дає змогу потенційним покупцям зрозуміти, як буде виглядати продукція компанії на їхньому робочому місці. Користувач після встановлення та активізації застосунку може обрати модель стола, колір, перевірити конфігурацію та розміщення меблів у вашому приміщенні. Також за його допомогою ви можете пересвідчитися, що обрана вами конфігурація пасуватиме вашим ноутбукам та моніторам при розташуванні столу та зміни його висоти.

Як скористатися застосунком

Застосунок створений для iOS на базі технології ARKit від Apple. Для власників iPhone SE, 6s та вище, iPad Pro або iPad 2017 року випуску достатньо лише завантажити його з AppStore. Усю розробку реалізувала компанія TSUKAT.

Що варто знати про виробника

STIYSTIL – це львівський виробник ергономічних офісних столів з регулюванням висоти. Столи виготовляються в декількох конфігураціях та варіантах кольору. Така конструкція столу дає змогу працювати стоячи та сидячи. Чергування роботи сидячи та стоячи дозволяє ефективніше проводити час за робочим місцем. Розробники стола також наголошують, що чергування роботи сидячи та стоячи позбавляє проблем із болем в спині та шиї людей, які проводять за комп’ютером увесь робочий день.

Раніше ми розповідали вам про кейси використання10 найкрутіших кейсів доповненої реальності із Apple ARKit ARKit у розважальних та освітніх застосунках. Від ігрових до освітніх та дослідницьких проектів — нова технологія охоплює широке коло тем.