fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Керування лампами за допомогою магніту — нова українська розробка на Kickstarter

Keruvannja lampamy za dopomogoju magnitu — nova ukraїnśka rozrobka na Kickstarter
Вже $8 тис зібрала конструкція магнітних насадок для ламп розжарювання, яку презентувала українська команда на найбільшій світовій платформі колективного фінансування. Кошти збиратимуть ще упродовж 40 днів
Vže $8 tys zibrala konstrukcija magnitnyh nasadok dlja lamp rozžarjuvannja, jaku prezentuvala ukraїnśka komanda na najbiľšij svitovij platformi kolektyvnogo finansuvannja. Košty zbyratymuť šče uprodovž 40 dniv
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Що варто знати про проект. Стартап під назвою Magbulb пропонує насадку з магнітним кріпленням до патрону. Застосування такого типу підключення дає змогу працювати з лампами простим дотиком, без потреби довго вкручувати лампочку. Розробники наголошують, що за майже 140 років існування ламп розжарювання спосіб їхнього кріплення до дротів живлення не змінювався. Запропонований ними оригінальний тип конструкції патрону для лампочок мах покращити процес заміни ламп, кажуть автори ідеї. По суті вони пропонують застосувати до побутового освітлення принцип Plug & Play, поширений серед сучасного заліза. Щоправда, спеціальну магнітну насадку доведеться спочатку закріпити на лампі, перш ніж вона потрапить у патрон. Після цього можна буде користуватися ними просто та зручно. Коли можна буде придбати диво-насадку для ламп. Magbulb сумісна з усіма лампами E26/27. Також винахідники мають план запустити додаткову серію кріплень. Вони мають бути сумісних із лампами E14/E17. Замовлення приймаються упродовж листопада-грудня поточного року. Всі, хто підтримає проект на цьому етапі, зможуть отримати їх незабаром — вже у квітні 2018 року. Стартова ціна за запакований набір при купівлі 3 комплектів складає $42. Заощадити можна саме за рахунок купівлі більшої кількості магнітних насадок в наборі. Нагадаємо, раніше українці вивели на Kickstarter унікальні ножі ручної роботи. Вони мають декілька розмірів та конфігурацій в залежності від цілей та потреб власника.
Реклама 👇 Замовити

Що варто знати про проект

Стартап під назвою Magbulb пропонує насадку з магнітним кріпленням до патрону. Застосування такого типу підключення дає змогу працювати з лампами простим дотиком, без потреби довго вкручувати лампочку. Розробники наголошують, що за майже 140 років існування ламп розжарювання спосіб їхнього кріплення до дротів живлення не змінювався. Запропонований ними оригінальний тип конструкції патрону для лампочок мах покращити процес заміни ламп, кажуть автори ідеї.

По суті вони пропонують застосувати до побутового освітлення принцип Plug & Play, поширений серед сучасного «заліза». Щоправда, спеціальну магнітну насадку доведеться спочатку закріпити на лампі, перш ніж вона потрапить у патрон. Після цього можна буде користуватися ними просто та зручно.

Коли можна буде придбати диво-насадку для ламп

Magbulb сумісна з усіма лампами E26/27. Також винахідники мають план запустити додаткову серію кріплень. Вони мають бути сумісних із лампами E14/E17. Замовлення приймаються упродовж листопада-грудня поточного року. Всі, хто підтримає проект на цьому етапі, зможуть отримати їх незабаром — вже у квітні 2018 року. Стартова ціна за запакований набір при купівлі 3 комплектів складає $42. Заощадити можна саме за рахунок купівлі більшої кількості магнітних насадок в наборі.

Нагадаємо, раніше українці вивели на Kickstarter унікальні ножіКерування лампами за допомогою магніту — нова українська розробка на Kickstarter 1Українець запустив на Kickstarter унікальні ножі ручної роботи ручної роботи. Вони мають декілька розмірів та конфігурацій в залежності від цілей та потреб власника.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: