Керування лампами за допомогою магніту — нова українська розробка на Kickstarter

Čytaty latynkoju
Керування лампами за допомогою магніту — нова українська розробка на Kickstarter

Що варто знати про проект

Стартап під назвою Magbulb пропонує насадку з магнітним кріпленням до патрону. Застосування такого типу підключення дає змогу працювати з лампами простим дотиком, без потреби довго вкручувати лампочку. Розробники наголошують, що за майже 140 років існування ламп розжарювання спосіб їхнього кріплення до дротів живлення не змінювався. Запропонований ними оригінальний тип конструкції патрону для лампочок мах покращити процес заміни ламп, кажуть автори ідеї.

По суті вони пропонують застосувати до побутового освітлення принцип Plug & Play, поширений серед сучасного «заліза». Щоправда, спеціальну магнітну насадку доведеться спочатку закріпити на лампі, перш ніж вона потрапить у патрон. Після цього можна буде користуватися ними просто та зручно.

Коли можна буде придбати диво-насадку для ламп

Magbulb сумісна з усіма лампами E26/27. Також винахідники мають план запустити додаткову серію кріплень. Вони мають бути сумісних із лампами E14/E17. Замовлення приймаються упродовж листопада-грудня поточного року. Всі, хто підтримає проект на цьому етапі, зможуть отримати їх незабаром — вже у квітні 2018 року. Стартова ціна за запакований набір при купівлі 3 комплектів складає $42. Заощадити можна саме за рахунок купівлі більшої кількості магнітних насадок в наборі.

Нагадаємо, раніше українці вивели на Kickstarter унікальні ножіУкраїнець запустив на Kickstarter унікальні ножі ручної роботи ручної роботи. Вони мають декілька розмірів та конфігурацій в залежності від цілей та потреб власника.