fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Балтійські країни зобов’язалися підтримати розвиток blockchain

Baltijśki kraїny zobov'jazalysja pidtrymaty rozvytok blockchain
Балтійські країни погоджуються співпрацювати в питанні щодо розширення і поліпшення власних економік. Їхня взаємодія буде включати поширення сучасних технологій, включаючи технологію розподіленого реєстру (DLT), для сприяння розвитку інновацій на ринку капіталів
Baltijśki kraїny pogodžujuťsja spivpracjuvaty v pytanni ščodo rozšyrennja i polipšennja vlasnyh ekonomik. Їhnja vzajemodija bude vključaty pošyrennja sučasnyh tehnologij, vključajučy tehnologiju rozpodilenogo rejestru (DLT), dlja spryjannja rozvytku innovacij na rynku kapitaliv
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Міністерство Естонії та відповідні відомства Латвії та Литви визнали важливість розвитку ринків капіталу та зміцнення інституційної структури для вирішення транскордонних проблемних ситуацій в країнах Балтії. Саме тому уряди цих країн планують підтримувати розвиток інноваційних рішень і сучасних технологій, наприклад, blockchain. Саме тому буде вжито низку заходів для співробітництва у цьому напрямку. Як розвивають blockchain технології в країнах Балтії. Ні Естонія, ні Литва не є новачками в індустрії. Обидві країни розглядали варіанти організації первинної пропозиції токенів (ICO). Литовські регулятори у жовтні 2017 року оприлюднили документ, що стосується подібних випадків фінансування blockchain-проектів. Литва зайняла досить обережну позицію. Її представники заявили, що в країні не існує конкретного положення про ICO і ризик того, що інвестори втратять свої кошти, досить високий. Проте таку пересторогу поділяють не усі. Естонія просунулася в питаннях освоєння нових технологій набагато далі. У серпні 2017 року ЗМІ повідомили, що Естонія проводить експеримент зі створення державної криптовалюти Estcoin, яка буде частково поширена через ICO. Однак можливість випуску і застосування Estcoin була розкритикована Європейським центральним банком. Проте Естонія все ще може спробувати запустити свою цифрову валюту. Поки невідомо, чи відмовляться вони від цієї ідеї. Нагадаємо, що ЄС обіцяє €5 млн за кращий blockchain-проект для суспільства. У конкурсі беруть участь розробники, які можуть запропонувати вирішення суспільних проблем, забезпечення більшої прозорості та децентралізації.
Реклама 👇 Замовити

Міністерство Естонії та відповідні відомства Латвії та Литви визнали важливість розвитку ринків капіталу та зміцнення інституційної структури для вирішення транскордонних проблемних ситуацій в країнах Балтії. Саме тому уряди цих країн планують підтримувати розвиток інноваційних рішень і сучасних технологій, наприклад, blockchain. Саме тому буде вжито низку заходів для співробітництва у цьому напрямку.

Як розвивають blockchain технології в країнах Балтії

Ні Естонія, ні Литва не є новачками в індустрії. Обидві країни розглядали варіанти організації первинної пропозиції токенів (ICO). Литовські регулятори у жовтні 2017 року оприлюднили документ, що стосується подібних випадків фінансування blockchain-проектів. Литва зайняла досить обережну позицію. Її представники заявили, що в країні не існує конкретного положення про ICO і ризик того, що інвестори втратять свої кошти, досить високий. Проте таку пересторогу поділяють не усі.

Естонія просунулася в питаннях освоєння нових технологій набагато далі. У серпні 2017 року ЗМІ повідомили, що Естонія проводить експеримент зі створення державної криптовалюти Estcoin, яка буде частково поширена через ICO. Однак можливість випуску і застосування Estcoin була розкритикована Європейським центральним банком. Проте Естонія все ще може спробувати запустити свою цифрову валюту. Поки невідомо, чи відмовляться вони від цієї ідеї.

Нагадаємо, що ЄС обіцяєБалтійські країни зобов'язалися підтримати розвиток blockchain 1ЄС обіцяє €5 млн за кращий blockchain-проект для суспільства €5 млн за кращий blockchain-проект для суспільства. У конкурсі беруть участь розробники, які можуть запропонувати вирішення суспільних проблем, забезпечення більшої прозорості та децентралізації.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: