Балтійські країни зобов’язалися підтримати розвиток blockchain

Čytaty latynkoju
Балтійські країни зобов’язалися підтримати розвиток blockchain

Міністерство Естонії та відповідні відомства Латвії та Литви визнали важливість розвитку ринків капіталу та зміцнення інституційної структури для вирішення транскордонних проблемних ситуацій в країнах Балтії. Саме тому уряди цих країн планують підтримувати розвиток інноваційних рішень і сучасних технологій, наприклад, blockchain. Саме тому буде вжито низку заходів для співробітництва у цьому напрямку.

Як розвивають blockchain технології в країнах Балтії

Ні Естонія, ні Литва не є новачками в індустрії. Обидві країни розглядали варіанти організації первинної пропозиції токенів (ICO). Литовські регулятори у жовтні 2017 року оприлюднили документ, що стосується подібних випадків фінансування blockchain-проектів. Литва зайняла досить обережну позицію. Її представники заявили, що в країні не існує конкретного положення про ICO і ризик того, що інвестори втратять свої кошти, досить високий. Проте таку пересторогу поділяють не усі.

Естонія просунулася в питаннях освоєння нових технологій набагато далі. У серпні 2017 року ЗМІ повідомили, що Естонія проводить експеримент зі створення державної криптовалюти Estcoin, яка буде частково поширена через ICO. Однак можливість випуску і застосування Estcoin була розкритикована Європейським центральним банком. Проте Естонія все ще може спробувати запустити свою цифрову валюту. Поки невідомо, чи відмовляться вони від цієї ідеї.

Нагадаємо, що ЄС обіцяєЄС обіцяє €5 млн за кращий blockchain-проект для суспільства €5 млн за кращий blockchain-проект для суспільства. У конкурсі беруть участь розробники, які можуть запропонувати вирішення суспільних проблем, забезпечення більшої прозорості та децентралізації.