fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

МОЗ України дає онлайн-доступ до британського наукового видання

MOZ Ukraїny daje onlajn-dostup do brytanśkogo naukovogo vydannja
Українські лікарі продовжують долучатися до Навчальної ініціативи в сфері підвищення кваліфікації та професійної перепідготовки, яку Міністерство реалізовує за підтримки Британського медичного журналу (BMJ)
Ukraїnśki likari prodovžujuť dolučatysja do Navčaľnoї iniciatyvy v sferi pidvyščennja kvalifikaciї ta profesijnoї perepidgotovky, jaku Ministerstvo realizovuje za pidtrymky Brytanśkogo medyčnogo žurnalu (BMJ)
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Доступ до наукової бази більше не потребуватиме абонементів до закордонних бібліотек, якщо йдеться про медиків. Завдяки цій співпраці МОЗ із британським науковим виданням українські лікарі матимуть можливість отримати доступ до доказових онлайн-інструментів та ресурсів. Це сприятиме покращенню рівня діагностики, лікування і заходів із захисту від інфекційних та неінфекційних захворювань. Інформацію про нововведення озвучили у Міністерстві охорони здоровя. Як лікарі можуть долучитися до програми завдяки МОЗ. Дистанційна освіта, у тому числі і через навчання на платформі Британського медичного журналу, дає можливість здобувати нові знання у будь-який зручний час. Отримати доступ до двох найбільших навчальних ресурсів Британського медичного журналу — BMJ Best Practice і BMJ Learning — можна за допомогою координаторів проекту. Саме тому українським медикам та очільникам лікарень рекомендують долучитися до проекту незабаром. Лікарі, які прагнуть долучитися до ініціативи, але не знайшли у таблиці координатора від свого регіону, можуть звернутися безпосередньо до Керівника програми від BMJ Новичкової Олени. Зробити це можна за електронною адресою: [email protected] Участь у програмі дасть змогу розширити теоретичну та практичну підготовку українських медиків. При цьому не буде жодних додаткових витрат. Раніше ми публікували роз’яснення МОЗ щодо медичної реформи в Україні. Зокрема, там йдеться про спростування низки міфів, повязаних із пропозиціями Міністерства охорони здоровя щодо змін у системі обслуговування пацієнтів та у роботі лікарів.
Реклама 👇 Замовити

Доступ до наукової бази більше не потребуватиме абонементів до закордонних бібліотек, якщо йдеться про медиків. Завдяки цій співпраці МОЗ із британським науковим виданням українські лікарі матимуть можливість отримати доступ до доказових онлайн-інструментів та ресурсів. Це сприятиме покращенню рівня діагностики, лікування і заходів із захисту від інфекційних та неінфекційних захворювань. Інформацію про нововведення озвучили у Міністерстві охорони здоров’я.

Як лікарі можуть долучитися до програми завдяки МОЗ

Дистанційна освіта, у тому числі і через навчання на платформі Британського медичного журналу, дає можливість здобувати нові знання у будь-який зручний час. Отримати доступ до двох найбільших навчальних ресурсів Британського медичного журналу — «BMJ Best Practice» і «BMJ Learning» — можна за допомогою координаторів проекту. Саме тому українським медикам та очільникам лікарень рекомендують долучитися до проекту незабаром.

Лікарі, які прагнуть долучитися до ініціативи, але не знайшли у таблиці координатора від свого регіону, можуть звернутися безпосередньо до Керівника програми від BMJ Новичкової Олени. Зробити це можна за електронною адресою: [email protected] Участь у програмі дасть змогу розширити теоретичну та практичну підготовку українських медиків. При цьому не буде жодних додаткових витрат.

Раніше ми публікували роз’яснення МОЗМОЗ України дає онлайн-доступ до британського наукового видання 113 запитань та відповідей про медичну реформу та послуги — роз’яснення від МОЗ щодо медичної реформи в Україні. Зокрема, там йдеться про спростування низки міфів, пов’язаних із пропозиціями Міністерства охорони здоров’я щодо змін у системі обслуговування пацієнтів та у роботі лікарів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: