МОЗ України дає онлайн-доступ до британського наукового видання

Čytaty latynkoju
МОЗ України дає онлайн-доступ до британського наукового видання

Доступ до наукової бази більше не потребуватиме абонементів до закордонних бібліотек, якщо йдеться про медиків. Завдяки цій співпраці МОЗ із британським науковим виданням українські лікарі матимуть можливість отримати доступ до доказових онлайн-інструментів та ресурсів. Це сприятиме покращенню рівня діагностики, лікування і заходів із захисту від інфекційних та неінфекційних захворювань. Інформацію про нововведення озвучили у Міністерстві охорони здоров’я.

Як лікарі можуть долучитися до програми завдяки МОЗ

Дистанційна освіта, у тому числі і через навчання на платформі Британського медичного журналу, дає можливість здобувати нові знання у будь-який зручний час. Отримати доступ до двох найбільших навчальних ресурсів Британського медичного журналу — «BMJ Best Practice» і «BMJ Learning» — можна за допомогою координаторів проекту. Саме тому українським медикам та очільникам лікарень рекомендують долучитися до проекту незабаром.

Лікарі, які прагнуть долучитися до ініціативи, але не знайшли у таблиці координатора від свого регіону, можуть звернутися безпосередньо до Керівника програми від BMJ Новичкової Олени. Зробити це можна за електронною адресою: [email protected] Участь у програмі дасть змогу розширити теоретичну та практичну підготовку українських медиків. При цьому не буде жодних додаткових витрат.

Раніше ми публікували роз’яснення МОЗ13 запитань та відповідей про медичну реформу та послуги — роз’яснення від МОЗ щодо медичної реформи в Україні. Зокрема, там йдеться про спростування низки міфів, пов’язаних із пропозиціями Міністерства охорони здоров’я щодо змін у системі обслуговування пацієнтів та у роботі лікарів.