fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Очільник Світового банку відвідав Київ із візитом

Očiľnyk Svitovogo banku vidvidav Kyїv iz vizytom
Президент Світового банку Джим Йонг Кім розпочав дводенний візит в Україну. Під час візиту топ-менеджер однієї із найбільш впливових фінансових структур світу планує зустрітися із представниками влади та бізнесу
Prezydent Svitovogo banku Džym Jong Kim rozpočav dvodennyj vizyt v Ukraїnu. Pid čas vizytu top-menedžer odnijeї iz najbiľš vplyvovyh finansovyh struktur svitu planuje zustritysja iz predstavnykamy vlady ta biznesu
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Яким буде графіку президента Світового банку. Візит очільника Світового банку до Києва розпочався із сніданку з представниками агробізнесу. Представники компаній та холдингів із аграрної сфери зібралися, щоб обговорити шляхи збільшення продуктивності в агросекторі і роль нашої країни в глобальній продуктовій безпеці. За словами Міністра фінансів України Данилюка, також заплановано низку важливих зустрічей із представниками керівництва держави. Зокрема, топ-менеджер міжнародної фінансової установи має зустріч з Президентом України Петром Порошенком, Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом. Також президент Світового банку проведе зустріч зі спікером українського парламенту та керівниками парламентських фракцій. Розмова стосуватиметься подальших умов. Що варто знати про Світовий банк. Це — міжнародна фінансова організація, яка надає фінансову і технічну допомогу країнам, що розвиваються. За минулі 2 роки Група Світового банку надала Україні близько $4,7 млрд у форматі бюджетної фінансової допомоги для розвитку економіки та впровадження реформ на усіх рівнях. Кошти також надходили у форматі інвестиційних операцій та фінансування приватного сектору економіки України. Раніше ми повідомляли про те, що ЄС вкладе значні кошти в подальше проведення реформ в Україні. Фінансова підтримка потрібна для завершення низки економічних та суспільно-політичних перетворень, котрі вже відбуваються упродовж декількох років.
Реклама 👇 Замовити

Яким буде графіку президента Світового банку

Візит очільника Світового банку до Києва розпочався із сніданку з представниками агробізнесу. Представники компаній та холдингів із аграрної сфери зібралися, щоб обговорити шляхи збільшення продуктивності в агросекторі і роль нашої країни в глобальній продуктовій безпеці. За словами Міністра фінансів України Данилюка, також заплановано низку важливих зустрічей із представниками керівництва держави. Зокрема, топ-менеджер міжнародної фінансової установи має зустріч з Президентом України Петром Порошенком, Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом. Також президент Світового банку проведе зустріч зі спікером українського парламенту та керівниками парламентських фракцій. Розмова стосуватиметься подальших умов.

Що варто знати про Світовий банк

Це — міжнародна фінансова організація, яка надає фінансову і технічну допомогу країнам, що розвиваються. За минулі 2 роки Група Світового банку надала Україні близько $4,7 млрд у форматі бюджетної фінансової допомоги для розвитку економіки та впровадження реформ на усіх рівнях. Кошти також надходили у форматі інвестиційних операцій та фінансування приватного сектору економіки України.

Раніше ми повідомляли про те, що ЄС вкладе значні коштиОчільник Світового банку відвідав Київ із візитом 1ЄС виділяє €90 млн на підтримку реформ в Україні в подальше проведення реформ в Україні. Фінансова підтримка потрібна для завершення низки економічних та суспільно-політичних перетворень, котрі вже відбуваються упродовж декількох років.

Джерело: УНІАН

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: